1920
1924
عنوان

نامزدم 💔

1067 بازدید | 40 پست

بچه ها نامزدمم خیلی اذیتم میکنه .الان افتادم تو منگنه نمیدونم برم یا نرم .اینجا که زندگی میکنیم با طلاق بدشونه و خانواده ام پشتم نیستن و از یه طرف هم جهیزیه گرفتن برام قرار بود عروسی کنیم اما الان نمیدونم چه کنم .میترسم از زندگی کردن 

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

چیکار میکنه مگه

خانوم‌مهربونی که درمورد  درمان تبلی تخمدان به خانوم های دیگه راهکار درست میدی از همین جا برای‌خودت تمام عزیزانت از خدا خیر میخوام‌تنت سلامت🌹🌹🤩🤩🤩

در تهران از بازار آنلاین به روز رسان مواد غذایی بخرید         

1922
چیکار میکنه مگه

خیلی شکاکه ‌...هر مشکلی داشته باشه سر من خالی میکنه..مثلن میگه تو داری یه کاری انجام میدی یعنی بهم خیانت میکنی ولی خداوکیلی من فقد با خودشم ...۶ ساله عقدم خیلی اذیتم کرد همه اش ریختم تو خودم الان دیگه سرباز کرده

از قـول مـن بـه خـدا بگـویید، تـورا قـسـم بـه عـظمـت اسـمان هـا، سـری بـه زمـین بـزن....

یکی از دوستای من فقط ۳ هفته مونده به عروسیش نامزدم کتکش زده بود با اینکه جهاز و همه وسایلش کامل بود طلاق گرفت تو هم بهتره با خانوادت حرف بزنی از شرایطت بهشون بگی مطمئن باش همیشه پشتتن 😌❤❤

💫❤ Do all things with Kindness 
اول اینکه ی نفس عمیق بکش بعدش تصور کن ک زمان ایستاده ب هیچیه هیچی فکر نکن فقط ب این فکر کن ک چیکارکن ...

مغزم کار نمیکنه باور میکنی؟ اصلن نمیتونم فکر کنم سر درد میگی م 

1911
یکی از دوستای من فقط ۳ هفته مونده به عروسیش نامزدم کتکش زده بود با اینکه جهاز و همه وسایلش کامل بود ...

خیلی خانواده ام بدن .از همین میترسم

1904
آره میفهمم چی میگی من خودم یبارتوعقد جداشدم سخت ترین روزای عمرم بودولی تموم شد

الان چی؟ الان خوشبختی؟

طلاق بگیر مرد شکاک رو نمیشه کاریش کرد فردا روز بابچه مجبوری بمیری و بدمی.الان سختی میکشی ولی بهتر از زندگی بعدنته

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1918