2703
2553

من تازگیا html , css رو یادگرفتم ولی نمی‌دونم الان چیکار کنم ؟؟؟ می‌خوام کامل رواین دوتا تسلط پیدا کنم بعد برم سراغ یه زبان دیگه 

چجوری به یه تسلط نسبی برسم ؟؟؟ 

خیلی برام مهمه خیلی سردرگمم لطفاً اگه کسی چیزی می‌دونه کمک کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میتونی با تم زدن شروع کنی . یا کارت ویزیت انلاین . رزومه انلاین . این ها تمرین خوبی هستن. برو سایت های خارچی و ایرانی تم و نمونشون رو بزن . چالش جالبی میشه . مثا راستچین که ایرانیه . خارجی ها هم تم فارس خوبه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2720
اگر میخوای front end کار کنی یعنی رو بخش دیزاین پیج وب و اینجور چیزا جاوااسکریپت و بوتستراپ رو شروع ...

بله فرانت اند رو انتخاب کردم ولی الان حس میکنم هنوز اونجور که باید بلد نیستم اچ تی ام ال و سی اس اس رو

یه چیزه دیگه حتما بوت استرپ و js هم یاد بگیر چون خیلی به کارمیان . برنامت برای بعد چیه دقیقا ؟ بکند یا فرانت؟

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2714
بله فرانت اند رو انتخاب کردم ولی الان حس میکنم هنوز اونجور که باید بلد نیستم اچ تی ام ال و سی اس اس ...

از سایت w3school سرفصل هارو ببین و همه رو یاد بگیر سایت ایرانیش هم فک کنم با کلیک بیاموز بود

یادم رفته

یه چیزه دیگه حتما بوت استرپ و js هم یاد بگیر چون خیلی به کارمیان . برنامت برای بعد چیه دقیقا ؟ بکند ...

فرانت اند رو انتخاب کردم ولی میخواستم ینی اچ تی ام ال و سی اس اس رو یاد بگیرم کامل بعد برم سراغ چیزای دیگه

فرانت اند رو انتخاب کردم ولی میخواستم ینی اچ تی ام ال و سی اس اس رو یاد بگیرم کامل بعد برم سراغ چیزا ...

پس اول بهش مسلط شو و بعد برو پبحث بعدی . نمونه تم های مختلف رو بزن . برای شروع خوبه . تا بهدش مباحث دیگه رو یاد بگیری . ولی ول نکن . فراره . خودم کامل دارم وب دیزاین رو تکمیلی میرم . الانم مشغول به کارم . 

پس اول بهش مسلط شو و بعد برو پبحث بعدی . نمونه تم های مختلف رو بزن . برای شروع خوبه . تا بهدش مباحث ...

خوش به حالتون که سرکارید

من هی می‌خوام انجام بدم پشتکار ندارم ولی اگه کار بود به بهانه اونم که شده مجبور میشدم یادبگیرم 

چه زبان هایی بلدید ؟ کارتون چیه؟

2706