1920
1924

من تازگیا html , css رو یادگرفتم ولی نمی‌دونم الان چیکار کنم ؟؟؟ می‌خوام کامل رواین دوتا تسلط پیدا کنم بعد برم سراغ یه زبان دیگه 

چجوری به یه تسلط نسبی برسم ؟؟؟ 

خیلی برام مهمه خیلی سردرگمم لطفاً اگه کسی چیزی می‌دونه کمک کنه

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

عزیزم میتونی با تم زدن شروع کنی . یا کارت ویزیت انلاین . رزومه انلاین . این ها تمرین خوبی هستن. برو سایت های خارچی و ایرانی تم و نمونشون رو بزن . چالش جالبی میشه . مثا راستچین که ایرانیه . خارجی ها هم تم فارس خوبه 

یک خوشبخت ولی با مشکلات . حالا من بدو مشکلات پشت سرم بدو .  

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
اگر میخوای front end کار کنی یعنی رو بخش دیزاین پیج وب و اینجور چیزا جاوااسکریپت و بوتستراپ رو شروع ...

بله فرانت اند رو انتخاب کردم ولی الان حس میکنم هنوز اونجور که باید بلد نیستم اچ تی ام ال و سی اس اس رو

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
عزیزم میتونی با تم زدن شروع کنی . یا کارت ویزیت انلاین . رزومه انلاین . این ها تمرین خوبی هستن. برو ...

مرسی گلم

تمپلیت دانلود کن سعی کن خودت طراحیش کنی ریسپانسیو دیزاین هم یاد بگیر فریمورک بوتسترپ هم یاد بگیر ...

تمپلیت چیه ؟

1911
بله فرانت اند رو انتخاب کردم ولی الان حس میکنم هنوز اونجور که باید بلد نیستم اچ تی ام ال و سی اس اس ...

از سایت w3school سرفصل هارو ببین و همه رو یاد بگیر سایت ایرانیش هم فک کنم با کلیک بیاموز بود

یادم رفته

یه چیزه دیگه حتما بوت استرپ و js هم یاد بگیر چون خیلی به کارمیان . برنامت برای بعد چیه دقیقا ؟ بکند ...

فرانت اند رو انتخاب کردم ولی میخواستم ینی اچ تی ام ال و سی اس اس رو یاد بگیرم کامل بعد برم سراغ چیزای دیگه

فرانت اند رو انتخاب کردم ولی میخواستم ینی اچ تی ام ال و سی اس اس رو یاد بگیرم کامل بعد برم سراغ چیزا ...

پس اول بهش مسلط شو و بعد برو پبحث بعدی . نمونه تم های مختلف رو بزن . برای شروع خوبه . تا بهدش مباحث دیگه رو یاد بگیری . ولی ول نکن . فراره . خودم کامل دارم وب دیزاین رو تکمیلی میرم . الانم مشغول به کارم . 

پس اول بهش مسلط شو و بعد برو پبحث بعدی . نمونه تم های مختلف رو بزن . برای شروع خوبه . تا بهدش مباحث ...

خوش به حالتون که سرکارید

من هی می‌خوام انجام بدم پشتکار ندارم ولی اگه کار بود به بهانه اونم که شده مجبور میشدم یادبگیرم 

چه زبان هایی بلدید ؟ کارتون چیه؟

1826
قالب سایت برو سایت تم فارست نمونه طراحی سایت دانلود کن و خودت طراحیش کن 

مرسی

خوش به حالتون که سرکارید من هی می‌خوام انجام بدم پشتکار ندارم ولی اگه کار بود به بهانه اونم که شده ...

من الان بوتاسترپ و تا حدودیjs رو بلدم . وردپرس و دروپال هم همینطور  ولی فرانت ضعیف بودم که دارم بیشتر یاد میگیرم . طراح و فتوشاپ کار هم هستم . شما هم میتونی کار کنی . دوره های بیشتری بری تو جابینجا و سایتهای دیگه فرانت میخوان . تم می زنی و تو سایت ها برای فروش میزاری 

خوش به حالتون که سرکارید من هی می‌خوام انجام بدم پشتکار ندارم ولی اگه کار بود به بهانه اونم که شده ...

برای یه شرکت کار میکنم که سایتشونو زدم و طراحی های اونا رو انجام میدم . سایتشون هم دستمه 

برای یه شرکت کار میکنم که سایتشونو زدم و طراحی های اونا رو انجام میدم . سایتشون هم دستمه 

عزیزم میتونم بهت درخواست دوستی بدم ؟؟؟

1918