1874
1924

بزار

💙👑  Best never rest💙👑  درسته که پول واسه ادم خوشبختی نمیاره😬 ولی من ترجیح میدم توی لامبورگینی گریه کنم تا پراید😏😏💫💎 ۹۹/۹/۹ قراره بهترین روزای عمرمو تجربه کنم و به اون چیزی که میخوام برسم😍😎

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

1922
1911

نصفه هم بذاری وقیح برمیداره ها😁اگه مشکل داری کلا نذار

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                                                              
1826

@مینا8282    

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

قبلا دیده بودم 😑😑😑

بزنید رو این متن لینکه. بعد لطفا توی نظرسنجیم شرکت کنید 😘😓💜هرکے به ما رسید فڪر ڪرد خداست ماهم خندیدم و گفتیم حق باشماست👨‍🎓😏😏نصف مردم دنیا شب که میشه فک میکنن دلتنگن اما همشون خمارن ، خمار بی کسی😔متعهدم به کلی قلب💜💜💜💜💜💜💜💜😁😁چیه؟! 💜نکنه توقع داشتی فقط به یک قلب 💜متعهد باشم💜😏نه عامو یکی کمه💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜😆😆😆تو چرا وقتی دروغ میگی و من لبخند میزنم😊فک میکنی من خرم؟!🤔 خو یه بار فک کن دارم به خریت تو لبخند میزنم☺️😁😄😃😝😮😮😦😦من خنده زنم بر دل💛 ... دل❤ خنده زند بر من 😋😀... اینجاست که میخندد 😆دیوانه به دیوانه 😮😮💞🌸🔮اگه رفیقی💜 داری که بدبختیاتو واسش تعریف میکنی و با هم دیگه به زندگی فحش میدین میشه گفت زندگی هنوز هم قشنگیاشو داره ....💜😦🥳😊✌ناراحت که میشیم 😔حتی یکبار هم ناراحتیمونو به زبان👅 نمیاریم تغییر میکنیم کم میخندیم 🙂کوتاه حرف میزنیم 😗و نمیفهمند ! 😮😮نمیفهمند که این کوتاه حرف زدن ها نتیجه ی چیزیه که اونها به وجود اوردن؟!!🤗😮🙂🖤💔https://www.goftino.com/c/BVamgS برای دوستان تعلیقی