2733
2734
ماهی کیلویی 80 بود هفته پیش  بعد در برابر هویج پلو که پیاز داغ و هویج و یکم گوشت مرغ ریش شده د ...

خخخ خب چون فسنجونم و هویج پلو هس ماهی یه دیس کافیه ،چه خبره😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما ک هی میگین کرونا کرونا 

مگه مهمون آمدن دست ما هس؟ 

والا من هفته ۳۴ بارداری ام و قرنطینه .بخدا هیچ جا نمیرم.

ولی خواهرم ک دائم در گشت و گذاره فردا میخاد با دو تا بچه ش و شوهرش بیان و سه روز بمونن؟ 

جالبه خودش میدونه ک من چقدر حساسم 

چکار کنم؟ میتونم راهش ندم؟ وقتی خودش شعور نداره چاره چیه؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2728

کرونا 

کرونا کرونا

تو رو جدتون شوخی نگیرینش

همین بیخ گوشتونه

چقدر بگن مهمرنی نرین نگیرین

جمعهای سه نفره ام حتی در خطرن.نوع جهش یافتش که جدیدا اومده حتی با فاصله دومتر و ماسکم جواب نمیده

توی  یک مکان باشین یکی ناقل باشه هر دوازده نفرتون قطعا گرفتین

خانما ک هی میگین کرونا کرونا  مگه مهمون آمدن دست ما هس؟  والا من هفته ۳۴ بارداری ام و ...

چاره اینه رک و روراست باشی بگی خواهر من الان وضعیت اضطراریه بخاطر سلامتیمون بهتره بعدا همو ببینیم

ولی ما مردم ایران بسیار مهرطلب،و نگران ناراحت شدن بقیه هستیم

نمیخام بترسونمت.اما یکی از اشناهای ما باردار بود ماههای،اخر کرونا گرفت بچش دنیا اومد دور از جونت  فوت کرد

شوخی نیست.

2738
چاره اینه رک و روراست باشی بگی خواهر من الان وضعیت اضطراریه بخاطر سلامتیمون بهتره بعدا همو ببینیم و ...

عزبزم وقتی خودش نمیفهمه چه کنم 

هی میگه دلمون گرفته میخوام از خونه فرار کنم چن روز.

بخدا نمیشه گف نیا 

نمیدونی چقدر عصبیم از دستش 

بخدا من چون شوهرم سرکار میره جای خوابمان رو هم از هم جدا کردیم و خواهرم اینو میدونه 

چه کنم؟

تازه گفتم الان بیاد بهتر از اینکه موقع زایمان بخواد بیاد ده روز بمونه 😞

بخدا هم از کرونا میترسم هم واقعا دستمان تنگه خیلی برام سخته سه روز مهمانداری 😞😞

این که میدونه من هیچ جا نمیرم و اسیرم توی خونه چرا درکم نمیکنه؟ 

خوب جراتی دارین! 13 14 نفر حدود 5 6 ساعت توی فضای سربسته! من دوسه هفته ای ی بار میرم بیرون  با شوهرم چون واقعا حوصلم سر میره اونم خودش میره خرید من تو ماشینم از ترس شیشه ماشین نمیارم پایین😲😧

عزبزم وقتی خودش نمیفهمه چه کنم  هی میگه دلمون گرفته میخوام از خونه فرار کنم چن روز. بخدا نمیش ...

خوشکلم اخه چون خواهرته قرار نیس مث خودت باشه و حتمادرک کنه.باهاش رودربایستی نداشته باش خواهرته ناراحت اونجور نمیشه که بعدا از دلش درمیاری 

بقول خودت تو این وضعیت اقتصادی حتی به اینم فکر نکرده چجوری میخوای خرج کنی

باهرکسی  مث خودش باش.تو این دنیا بیزبون باشی دل رحم باشی کارت تمومه

خوشکلم اخه چون خواهرته قرار نیس مث خودت باشه و حتمادرک کنه.باهاش رودربایستی نداشته باش خواهرته ناراح ...

میدونی میخواست برا زایمانم با دو تا پسر شرش بیاد و یک هفته بمونه 

من نمیخوام بیاد 

میخوام ان شاءالله آرامش داشته باشم.

بعد هم گف فقط جمعه رو میان 

ولی دیروز زنگ زد گف شنبه یکشنبه تعطیله فهمیدم میخواد سه روز بمونه.

من اصلا موندم چطور توی نی نی سایت همش سفره های رنگی میندازن. والا من هر وعده فقط یک مدل درست میکنم واقعا توی این گرونی ها عذابه.

از طرفی نمیتونم به خواهرم رک بکم نیا چون نمی شه واقعا نمیشه ولی موندم توی بیشعوریش😞😞😞😞

میدونی میخواست برا زایمانم با دو تا پسر شرش بیاد و یک هفته بمونه  من نمیخوام بیاد  می ...

حالا کمکت میکنه؟غذای ساده درست کن این نی نی سایتم جدی نگیر.الان همه مردم دستشون تنگه،واقعا هیچکی نمیتونه مهمونی درست بده.نصف حرفای اینجا الکیه و پز

حالا کمکت میکنه؟غذای ساده درست کن این نی نی سایتم جدی نگیر.الان همه مردم دستشون تنگه،وا ...

اره کمک میکنه....

ولی بچه هاش خونه زندگیم رو ب آتش می کشن 

اره ساده میگیرم 

ولی بشدت عصبیم از دستش😞

برا زایمان دلم آرامش میخواد 

میخوام پرستار بگیرم 

حاضرم پول بدم ولی کسی سرم منت نیاره 

و دلم نمیخاد این خواهرم با بچه هاش بیان 

2706