2737
2734
عنوان

خاطرات دوران جاهیلیت

782 بازدید | 113 پست

از دوران جاهیلیتتون از رژایی ک سایه میشدن یا عشق و عاشقی ها نوجوانی بیایم بگیم دلمون شاد شه 

میخوام شاد❤زندگی کنم و فکرای قشنگ بکنم❤پس قرار نیس کسی با حرفای بیخودش باعث از بین رفتن شادیم بشه❤💃لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤فرفری موی غزل سازم👧❤متاهل ومتعهد♡❤چشم رنگی هستم  اونم از نوع سبز یشمی 💚❤دختر بهارم ک عاشقی ی پسر بهاری شدم🍀🌻❤دانشجوی میکروبیولوژی اصفهان💉🔬👩‍🏫دختر ترکم❤همان ک به  خال هندویش بخشند سمرقند و بخارا را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول خودم خیلی ادلای شاخ بودنم بود ی رژ قهوه ایی تیره میزدم بعد اونموقع تازه مد شده شده لبارو دوررابر مداد میکشیدیم لبم میشد اندازه لبای شتر تازه فکر میکردم خیلی  شاخم وایی یادم ک میفته میخوام خودمو بکشم 

میخوام شاد❤زندگی کنم و فکرای قشنگ بکنم❤پس قرار نیس کسی با حرفای بیخودش باعث از بین رفتن شادیم بشه❤💃لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤فرفری موی غزل سازم👧❤متاهل ومتعهد♡❤چشم رنگی هستم  اونم از نوع سبز یشمی 💚❤دختر بهارم ک عاشقی ی پسر بهاری شدم🍀🌻❤دانشجوی میکروبیولوژی اصفهان💉🔬👩‍🏫دختر ترکم❤همان ک به  خال هندویش بخشند سمرقند و بخارا را❤

عاشق سامی بیگی شده بودم🤢😑😑😑😑

میخام اب شم بهش فک میکنم خودمو میکشتم براش تو اینستا 😂

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2738
تکرارییی

اخه چی بگم حوصلم پوکیده من ک تا حالا تو سایت ندیدم

اول خودم خیلی ادلای شاخ بودنم بود ی رژ قهوه ایی تیره میزدم بعد اونموقع تازه مد شده شده لبارو دوررابر ...

😂😂😂😂

یه دی ماهی❄❄🌬 فقط خدا ❤فقط خدا عشق منه،دلم واسه اون میزنه،من خوشبختی رو دارم،فقط خدا عشق منه یه نگاش عمره منه،با بودنش حس میکنم دنیارو دارم،بازم چشای من سوگو ماتم میگیره،دل من بدون تو آروم و آروم میگیره!همون طور که بی تو مرد آمده ام به سمت پذیرا باش مرا دوباره صفا ده قلبم را عشق فقط تویی خداااااااااااااااا!  😘😘  درحال حفظ قرآن به امید حافظ قرآن شدن😍😍😍😍

من خیلی مثل پسرا بودم 

لاغر

با پازلفی های بلند 

موهای آلمانی

لباسای ارتشی و کلی دستبندهای چرمی و مگنتی و گردنبند فروهر خخخخ

چشمام هم سرمه میکشیدم بدون هیچ آرایشی

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
دلمون شاد نمیشه بدتر گهوه ای میشه ذهنمون با یه سری خاطرات 😐😐😐

خخخخخخ 

خاطره ی دوران جاهلیت من فقط اینه که یکبار خواستم مستی رو امتحان کنم هرچی خوردم مست نشدم😐

اقا رو منم اثر نکرد چرا 😐

2706