عنوان

خدا به من دختر نداد😢😢😢😢😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2778 بازدید | 45 پست

اينقد بشين ناشكري كن خدايي نكرده مشكل دار بشه

چه فرقي داره؟بچه نعمت خداس ب خودت بيا 

پيش كسيم نگو ك پس فردا بزرگ شد ب گوشش نرسه يا طعنه نزنن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو تا پسر دارم و سومی رو هم با وجود ای یو دی باردار شدم آرزو داشتم یه دختر سالم داشته باشم ولی خب قسمت نبود و فقط از خدا میخوام بچه سالم بهم بده 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

حالا شاااید در آینده خدا بهت یه دختر هم داد. شاید اوضاعت خوب شد و تو فکر سومی رفتی.قصه نخور عزیزم.آدم از آینده خبر نداره

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2731

اووووو تا کجا پیش رفتی شکر کن خیلیا نمیتونن همین بچرو به دنیا بیارن تو مو میبینی خدا پیچش مو دوست داشتی یه دختر بیاری دور از جون طوریش بود یا اینده اش بد رقم میخورد؟خدارو شکر کن عزیزم الهی تنتون سالم باشه❤

دلم برای بچه‌هات سوخت  وقتی مادرشون اینطدر بگه....

منم همینطور.... حالا تا 30 سالگی پسراش پیششن... این فکر اینه عروس متل دختر نمیشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

از الان عزای چی گرفتی. برو خدا را شکر بچه داری خیلی ها ارزوی یک بچه دارن تو الان ناراحتی دوتا پسر داری. منم مثل شمام دوتا بارداری پسر داشتم و الانم همه علائمم پسره خودمم خواهر ندارم از الان بشینم عزا بگیرم به نظرت

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2706