2737
2734
عنوان

خانمای متاهل لطفا بیاین+۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 130 پست
واه ،شوهرشونه عاشقشونه چی میگی خواهررررررر😂میخای شمارو هم قورت بدن

خب یکم تحقیق کنن ....

بزار قورت بدن من یادم نمیمونه فحشم بدن😂😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
دیدم😁😁جواب تک وخواهم داد🤣🤣🤣

جای منم جواب بده والا ،از زنای اویزون شوهر بدم میاد 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب یکم تحقیق کنن .... بزار قورت بدن من یادم نمیمونه فحشم بدن😂😂

شوهرو برای همین کارا میخان دیگه 😂

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2728
مگه کار مهمی میکنه که قدرشناسی کنه یه تیغ میخواد بگیره دستش مو بزنه تازه اونم نکنه با کارا وحرف ...

شوهرمن ن تنها همین کارم نمیکنه بلکه با این اوضاع بدنی میخواد مثل قبل غذاش آماده باشه لباساش اتو کشیده باشه خونه مرتب باشه و... اصلا با قبل بارداریم هیچ فرقی نمیذاره

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2738
شوهرمن ن تنها همین کارم نمیکنه بلکه با این اوضاع بدنی میخواد مثل قبل غذاش آماده باشه لباساش اتو کشید ...

بخدا اگه چشمش پاکه ارزش داره ،بذار نکنه ،شوهرای خاله زنک که یعنی خیلی حواسشون به خانومشون هست هرز میپرن دیدم که دارم میگما 

شوهرو برای همین کارا میخان دیگه 😂

من خودم ب شخصه بمیرمم نمیزارم با این ک خیلی کم مو هستم یکی شرق یکی غرب چطور پشمالم میخوابن تا مرد بتراشه😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
خب دیگه وظیفشونه یا اینکارو کنن یا پول بدن بری اپیلاسیون😀

بله نه اینکه تیغ بگیره دستش بگه بیابرات تمیزکنم اخه این چه کارمسخره ای اصلاباعقل جوردرنمیاد مثل اینکه دستشویی بری اون بیادبشورتش😅😅

شوهرمن ن تنها همین کارم نمیکنه بلکه با این اوضاع بدنی میخواد مثل قبل غذاش آماده باشه لباساش اتو کشید ...

عزیزم پرتوقع شده 

دوران بارداری نه تنها دوران صاف کردن نیست بلکه شایدم رابطه زناشویی مقدور نباشه مرد باید بفهمه ودرک کنه 

حالا اینکه پرتوقعن وفک میکنن همه چی طبق روال عادی باید باشه از پروییشونه

2706