2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن بچه ۱۶ماهه

349 بازدید | 12 پست

سلام دوستای خوبم ،من دوقلو ۱۶ماهه دارم،با توجه به قیمتهای پوشک خیلی سخت میتونم واسشون پوشک تهیه کنم میخواستم بپرسم که به نظرتون میشه از پوشک کرفتشون عادت بدم روی قصری بشینن درضمن دخترهام خیلی باهوشن وقتی هم که جاشون کثیف میشه خودشون میرن دستشویی و منو صدا میکنن ایا میتونم عادت بدم که دستشوییشون بگن اصلا این کار شدنی هست؟ممنون میشم اگه کسی این کار کرده راهنماییم کنه

این نیز بگذرد...

پسر من ۱۷ ماهشه دو روز باهاش کار کردم داشت یاد میگرفت خودم ادامه ندادم

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میشه اگه بچه ها باهات همکاری کنن خودتم صبر داشته باشی تند تند باید ببری دستشویی .من پسرم ۲۱ ماهشه همکاری نمیکنه مبیرم دستشویی باید کلللی نازشو بکشم ،شعر بخونم و..... تا کارشو بکنه 

2731

شنیدم بعضیا یک و نیم سالگی بچشونو از پوشک گرفتن ولی سخت تر و طولانی تره ، چون بچه درک و کنترلش کمتره ،هم ممکنه نشه چون روانشناسی میگه حد اقل سن 22 ماه برای از پوشک گرفتن 

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔

بچه ها با هم فرق میکنن گلم....منم دخترمو از ۱۶ ماهگی بردم تا ۶ ماه علاف شدم الان که ۲۲ ماهشه لج کرده نمیگه بهم که اَ اَ دارم

ولی یکی از فامیلامون از یه سالگی بچش برده بچش به ده روز نرسیده یاد گرفت 

کسی چه میداند؟؟؟شاید یاسین قلب قرآن،همان یا حسین است اما بی سر............

عزیزم مثانه بچه هنوز امادگی نداره خوشگلم...خیلی خیلی زوده باید تازه تو ۲۸ ماه این کار رو بکنی ربطی به هوش بچه نداره..بچه اگر تو سن پایین این از پوشک‌گرفته بشه دچار شب ادرای میشه...بهتر چندتا مقاله معتبر دانشگاهی بخونی...بیچاره میشی اگر شب ادرای بگیرن

2738
بچه ها با هم فرق میکنن گلم....منم دخترمو از ۱۶ ماهگی بردم تا ۶ ماه علاف شدم الان که ۲۲ ماهشه لج کرده ...

بچه های آروم و حرف گوش کنی هستن خداروشکر هرکاری میگن انجام میدن مثا توی خونه کلی کمک میکنن بهم

این نیز بگذرد...
چرا ادامه ندادی دقیقا چکار میکردی باهاش که داشت یادمیگرفت؟

اینکه باید هر بیست دقیقه یکبار میبردمش دستشویی یکم سخت بود.

هیچی فقط همین ک میگم بیست دقیقه یکبار دستشویی میبردمش و بهش میگفتم جیش، کلمه جیش رو تکرار میکردم. تا اینکه یکی دوبار خودش میومد و ب شلوارش دست میزد و با انگشت ب دستشویی اشاره میکرد وقتی میبردمش کارشو انجام میداد، ولی متاسفانه من ادامه ندادم

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

به نظرم بزار دو سالشون بشه من پسرم همین سن گرفتم بعدش پشیمون شدم خودش پی پیشو میگفت و همشم میخواست پوسکشو در بیاره منم بر خلاف نظر دکترش گفتم حتما آمادست گرفتم  اونم همکاری میکرد ۲۰ دقیقه یه بار برای جیش میبردمش بعد خودش میگفت ولی گاهی هم یادش میرفت و خودم هی ازش میپرسیدم ولی بعد یه مدت انگار خسته شده بود لج میکرد نمیومد اینکه انقدر علاقه داشت بره دستسویی دیگه به زور میومد دکترش گفت زود گرفتیش و هی بردیش دستشویی و ازش پرسیدی زده شده