2737
2734
عنوان

ایفکت آف نی نی سایت وری بد

67 بازدید | 16 پست

بچه ها 

اثر نی نی سایت این است که ذهنیتی بشدت منفی از مرد و شوهر و دوس پسر و خواهر شوهر و مادر شوهر و جاری به شما می دهد ... باور کنید خیلی ادما هستن که عالی ان و اصلنم اینجوریا نیستن فقط باید باورش کنین . منکه خسته شدم والا .. ینی اون زن خوشبختا نمیان تاپیک بزنن .. هوفففف

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

ديگه برميگرده به ميزان سادگي و درك و شعور ادما كه چقدر با حرفاي بقيه تحت تاثير قرار ميگيرن بيخيال

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا کاربران خوشبخت هستند  توسایت :

دختر_گرانبها

اوپرا

بانوآرتمیس

nazaniiiin
,....

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2738
ديگه برميگرده به ميزان سادگي و درك و شعور ادما كه چقدر با حرفاي بقيه تحت تاثير قرار ميگيرن بيخيال

ینی دلم میخاد یکی پیدا شع ک شوهرش و خانوادش خوب باشن بی ازار و همه چی اوکی 😊

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
ینی دلم میخاد یکی پیدا شع ک شوهرش و خانوادش خوب باشن بی ازار و همه چی اوکی 😊

زياد هستن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

معلومه که نمیان تاپیک بزنن

من خودم چند بار یه اتفاق های خیلی خوب و خوشحال کننده و مثبت برام پیش اومد و خواستم تاپیک بزنم و شمارو تو شادیم شریک کنم . اما چند لحظه که گذشت منصرف شدم چون اینجا تا یه تاپیک خوب میزنی میان میگن پزو ، پز زیر پوستی ، خب که چی ، خب به ما چه ، باشه فهمیدیم تو مثلا فلانی 

اینا دیگه باد ادمو میخوابونه و هیجان و خوشحالی ادم رو از بین میبره برای همین من خودم بشخصه هیچ وقت تاپیک از خوشبختی هام نمیزنم 

2706