2726
عنوان

دوستانی که واقعا از اینستا سر درمیارن بیاید یک سوال خیلی مهم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان پیج من خصوصیه اگر بازش کنم بعد کسی بیاد به پیجم سربزنه تعداد بازدید کننده برام درمیاد؟

ببین تو اگه پیچت باز باشه یکی بیاد نگاه پستهات کمه اما لایک و کامنت نزارع نمی‌فهمی اما اگه مثلاً استوریتو ببینه یا لایک کنه میفهمی

بله پیجت رو باید تجاری کنی تا بازدیدها رو بهت نشون بده

دیدی پیجا زده وبلاک شخصی؟؟همچین پیجایی هم قابلیت مشاهده بازدیدکنندگان داره

معذرت میخوام زیاد سوال میپرسم چون بتازگی اینستا نصب کردم چیزی سر درنمیارم میترسم گند بزنم😂😂😂

دیدی پیجا زده وبلاک شخصی؟؟همچین پیجایی هم قابلیت مشاهده بازدیدکنندگان داره معذرت میخوام زیاد سوال م ...

وقتی میخوای پیج رو تجاری کنی، می نویسه حرفه ات یا شغلت چیه؟ باید بگی که این پیج رو برای چی دارم تجاری می کنم، چند تا گزینه داره که هنگام تجاری (بیزینس) کردن بهت نشون میده، بازیگر، بازیکن، تهیه کننده، چهره مشهور،خواننده، سازنده فیلم و موسیقی، و.. که گزینه وبلاگ شخصی هم هست، می تونی فعال کنی که همه ببیین نوع پیج چیه، می تونی مخفی کنی و کسی هم متوجه نمیشه، همه دسته های که گفتم این قابلیت دیدن بازدیدکنندگان رو داره

خواهش می کنم عزیزم، هر سوالی داشتی بپرس

ایناها، اینجایی 😂😂

واااا خب خیلیا اسم کاربریشون هایدی هست🙄☹

اون روز یکی هایدی ۷۷اینجا عضو شده بود منم ۷۷هستم 

خلاصه پرفایلش شخصیت هایدی بود منم قبلا مطابق اسمم این پرفایل گذاشته بودم

من فکر کردم یکی هکم کرده تا رفتم چک کردم تاپیکاشو خیالم راحت شد

وقتی میخوای پیج رو تجاری کنی، می نویسه حرفه ات یا شغلت چیه؟ باید بگی که این پیج رو برای چی دارم تجار ...

مرسی عزیزم خیلی خانم مهربونی هستید.

آگاهم کردید..یک دنیا ممنون..❤❤❤😘

واااا خب خیلیا اسم کاربریشون هایدی هست🙄☹ اون روز یکی هایدی ۷۷اینجا عضو شده بود منم ۷۷هستم  خ ...

تو 88 هستی نه 77، 2 نفر که نمی تونن یه نام کاربری داشته باشند

اون از اسم تو سواستفاده کرده، دیده اینجا معروفی، از اسم تو استفاده کرده   

2706