2733
2734
عنوان

لنز یه دقیقه میشه لطفااا بیایدد

603 بازدید | 48 پست

آقا من دختر خالم چشماش قهووه ای تیرس و خیلی شدید علاقه داره به چشم رنگی حالا رفته کلاس دوم دبیرستان کلا یه مدرسه دیگه و هیچ کس آشنا نداره بعد میخواد یه لنزی بزاره که خوشگل تر شه ولی خوب مجبورم نباشه هر روز بزاره یعنی اینکه مثلا یه جوری باشه انگار تو آفتاب اون رنگی میشه یا اینکه مثلا با لباس رنگش تغییر میکته و اینا حالا چه جور لنزی مناسبه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لنز مارک باید بگیره ک اسیب نزنه ب چشمش ولی گذاشتن لنز خیلی دردسر و مراقبت میخواد چون چشم خیلی حساسه لنز دهب و لومینس لنز هیپنوس اینا جنساشون خوبن 

عسلی سبز من دارم مارک ایوری پلی ویو خیلی طبیعیه اصلا انگار چشم خودمه 

2738

ببین نمیدونم حالا یا برا دوستت یا خودت

ولی حتما حتما روش لنز گذاشتنو یاد بگیر و واقعا خیلی بهداشتی و با دقت از لنز استفاده کن چون واقعا یه بی دقتی باعث عفونت و مشکلای بدی  برا چشم میشه  خدایی نکرده

حلال کنید🌹
ببین نمیدونم حالا یا برا دوستت یا خودت ولی حتما حتما روش لنز گذاشتنو یاد بگیر و واقعا خیلی بهداشتی ...

مرسی از تذکر تون واقعا عزیزم حالا برای دختر خالمه ولی چه فرقی داره 

خب مدرسه نذاره من خودم لنز طبی برای مدرسه میذاشتم اگه میخواد مشخص نباشه قهوه ای روشن یا عسلی تیره ...

عه مشخص نمیشه ؟ یعنی یه جوری که انگار رنگ خودشه ولی بعضی اوغات چشمش اون رنگش میشه؟

2706