2733
2734
عنوان

انسانی رشته تنبلا و بی عرضه هاست😏

| مشاهده متن کامل بحث + 3230 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوری اومدم که نزدیک بود بیوفتم😡😡😡😡منم انسانیم اومد باهات دعبا کنم.دیدم تیترت یه چیزه متن یه چیز. ...

ببخشید اگر تیترم ناراحت کننده هست ولی چاره ی دیگه ای نداشتم .

2738

خب معلومه رشته ات انسانیه چون مغزت کار نمیکنه و گوز رو به شقیقه ربط میدی شرایط اقتصادی الان و این اشفته بازااار ربطی به نوع مدرک و تحصیلات ادما دیگه نداره و تحصیلات به طور کل بی ارزش شدههه.بعد سعی کن وقتی چیزی رو انتخاب میکنی با اگاهی بازخورد جامعه باشه تا این قدر عقده ای نشی .

همه ی رشته ها مهم و ارزشمند و نیاز و اساس ساختن یه کشور متمدنه و یک کشور به پزشک ، وکیل و مهندس و ... ماهر نیاز داره پس این حرف های پوچ فقط از عدم اگاهی میاد و هیچ رشته و شغلی بر دیگری برتری نداره چون همشون نیاز کشورن 😊🌹🙏🏻

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
خب معلومه رشته ات انسانیه چون مغزت کار نمیکنه و گوز رو به شقیقه ربط میدی شرایط اقتصادی الان و این اش ...

شما مشخص ه  مغزت خیلی کارمیکنه ک حرف از گ.....وز میزنی.

حتما خودت هم 1ی ازاون هایی هستی ک مغزت کارنمیکنه

عشقم همسر م♥♥
2706