2737
2734
عنوان

انسانی رشته تنبلا و بی عرضه هاست😏

3236 بازدید | 65 پست

شاید این تاپیک باعث شه کاربریم بترکه ولی اصلاً مهم نیست. دو نفر هم که آگاه بشن برای من کافیه.

بعضیا هستن از اوضاع کشور حسابی مینالن و هی میگن چرا مردم بی فرهنگ هستن؟(بلا نسبت کاربرای فرهیخته نی نی سایت) چرا فساد هست ؟چرا فقر و بیکاری هست ؟ اون وقت زمانی که بحث این میشه که ( دوست داری بچه ات  بره چه رشته ای و در آینده چیکاره بشه؟) همه از دم میگن تجربی و پزشکی. اسم رشته انسانی هم بیاد میگن( آه آه انسانی که فقط مال تنبلاست) عزیزم متاسفم بگم که تو نادانی بیش نیستی. 

علوم انسانی اصل و زیر بنای هر جامعه ست .کشوری که به علوم انسانی اهمیت بده صد درصد پیشرفت میکنه و اصلی ترین دلیل موفقیت کشور های اروپایی همینه . اگر کشور ما مشکل داره چه فرهنگی چه اجتماعی و چه اقتصادی فقط به خاطر وجود آدمایی مثل تو هست . فقط به خاطر این تفکر که (علوم انسانی بی ارزش و بی اهمیته) چون همون فقر مالی هم ناشی از فقر فرهنگیه . 

البته اگر هنوزم تمایل داری که بگی انسانی به درد نخورده عیبی نداره فقط دیگه اینقدر از بدبختیا و مشکلات جامعه شکایت نکن که واقعاً خنده داره. 

در ضمن من اصلاً نه قصد توهین به هیچ شخصی رو داشتم نه خواستم ارزش بقیه رشته ها و تخصص هارو پایین بیارم فقط خواستم بگم یک مقدار تفکر تون رو تغییر بدید .ممنون😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی هم عالی

ولی اگه میخوای بری انسانی باید بیشتر بتونی گوش شنوای انواع صداها باشی و پذیرش همه فرهنگ هارو داشته باشی.

نسبت دادن نادان به آدمها برای موضوعی که پیش زمینه های فرهنگی گوناگونی داره کار درستی نیست.

2738

من با معدل ۱۹.۹۴ رتبه اول کلکلاس های اول دبیرستان اون زمان رشته انسانی رو انتخاب کردم و در تیزهوشان ادامه تحصیل دادم و رتبه دو رقمی رو در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد به دست آوردم چش حسود بترکه

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

کشوری سیاستش قدرتمنده و ‌جهان رو در زیر سلطه خودش داره که برای رشته انسانی ارج و قرب قائل بشه برای مشاور برای معلم برای حقوق دان برای کسی که تاریخ میخونه کسی که رشتش جغرافیاست و بای  شهردار و برنامه ریز یک کشور بشه اما متاسفانه تو کشور به کسی بگی جغرافی میخونی یا تاریخ یا مشاوره نخصوصا جغرافیا که واقعا برنامه ریزی و تمام جمع و تفریق کشور جمعیتشو شغاو فضاسازیش همع و همه دسته یک برنامه زیر شهریه که باید جغرافی بخونه 

ارامش خود را به هیچ چیز هیچ کس  وابسته نکن...تا همیشه آن را داشته باشی 🤭🤫
2706