2410
2553

ببین عزیزم اینکه ایشون چه پروفایلی می ذاره به خودش کلا مربوطه ما مسئول رفتار دیگران نیستیم و اینکه شما انقد پیگیر این دختر عمه شوهرتونی کاملا مشخصه برای شما هم مهمه که حتی میگید ندیدم جاریش پروفایل بذاره اگه بی اهمیت بود واسه تون درموردش اصلا بحث نمیکردید چه برسه وقت بذارید واسش و کلام آخر سعی کنیم کاری به دیگرانی که اصلا به ما مربوط نمیشه نداشته باشیم موفق باشی دوست عزیز

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا نظرم اینه کسایی ک‌میان اینارو میزارن عموم ببینن حسابی تو زندگیشون کمبود دارن و عقده ایی هستن

بنظر منم ولی خیلیا تاییدشون میکنن والا نمیدونم یه تاپیک زدم  درباره اش بحرفم چرا باید همچین ادمی اینجور بزاره قبلا تویه گروه باهم بودیم فامیلای شوهرم همه دختر بودن بعد منم خواهر شوهرم اد کرد تو گروه اصلا من اهل گروه اینا نیستم ولی به احترام خواهر شوهرم موندم تا اینکه این خانوم نامزد کرد گاهی عکس حلقه میفرستاد تو گروه همه تبریک میگفتن و منم گاهی تبریک میگفتم گاهی نه یروز برگشت گفت مشکلی داری با این قضیه که تبریک نمیگی منم چون مطمین بودم خانواده شوهرم از چشم من میبینناگه جواب بدم میگفت وااا عزیزم حواسم نبودو فلان گذشت تا اومد گفت میخوام جاریمو اد کنم فقط خواهشن یکم ازش بپرسین چطور با شوهرش اشنا شده حرف خانواده شوهرو وسط بکشین از این کارش بدم اومد جاریشو اد کرد همه فامیلاشون که تابعش بودن شروع کردن مخ حاری شو زدن ولی جاریش خیلی محترمانه و خیلی خوب گفتم فلانی معذرت میخوام نمیتونم تو گروه بمونم اهل گروه نیستم باید به دخترمو زندگیم برسم من لف میدم از همتون معذرت میخوام لنظرم خیلی با شخصیت بود رفتارش ولی این بعدش اومد گفت اره از حسودی لقت دادو فلان 

تظاهر نکنید متظاهر بودن واقعا چندش اوره 
اینا حتما واسه یه شخصی میزاره که مطمئنه داره بهش حسودی میکنه ابنکه شما هم براش تاپیک میزنی یعنی تو ف ...

تو فکرشم که چقدر میتونه متظاهرو مغرور باشه 

2456
ربطی به متظاهر بودن نداره عزیزم حتما کسایی بهش حسودی کردن ک اینجوری گذاشته

شایدم این به کسی خسودی میکنه اونجور میزاره 

2714
اخه واقعا خنده داره که چرا باید ادم اینجور پروفایل بزاره 

ادمای عقده ای و بی وجود از این کارا میکنن...وگرنه وقتی میدونی کسی حسادتت و میکنه میتونی بهش بگیـ..بیشتر هم بخاطر جلب توجه هست...ک اره بابل ماهم هستیم

مثلا پیاز هم میوه اس...