2726

سلام من ورد ۲۰۰۷ روی سیستمم هست امروز ورد ۲۰۱۶رو دانلود کردم که نصب کنم ولی نمیدونم چطور باید نصبش کنم و اینکه باید قبل از نصب ورد جدید قبلیه رو باید پاک کنم؟

شیرازی ام و به شیرازی بودنم افتخار میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورد قبلی و باید پاک کنی و اینکه دستور نصب داره خود نرم افزاری ک دان کردی 

ببخشید شما که بلدی میشه سوال منم جواب بدین، من لپتاپمو چند ساله ازش استفاده نکردم ویندوزش و اینا همه قدیمیه دیشب خواستم عکس و فیلمای بچه مو بریزم روش متوجه شدم صداش باز نمیشه، اون قسمت پایین که مربوط به صدا بود انگاری غیر فعال بود هرچی زدم روش نیومد که صداشو باز کنم! یادم نمیاد هیچوقت اینطوری شده باشه بنظرتون دلیلش چیه؟

2728
ببخشید شما که بلدی میشه سوال منم جواب بدین، من لپتاپمو چند ساله ازش استفاده نکردم ویندوزش و اینا همه ...

دلایل مختلف میتونه داشته باشه یک فیلم اصلی صدا نداشته باشه دو میتونه ویندوزتون غیر فعال باشه برا همین بلندگو رو غیر فعال کرده باشه سه اینکه فایل فرمتش با نرم افزاری ک برا باز کردن فیلم تو لپتاپ دارید فرق داشته باشه و اینکه فایل ناقص ریخته شده باشه اینا چند تا از دلایل باز باید از نزدیک دید و امتحان کرد

دلایل مختلف میتونه داشته باشه یک فیلم اصلی صدا نداشته باشه دو میتونه ویندوزتون غیر فعال باشه برا همی ...

نه منظورم صدای فیلم نیست کلا صدای اصلی رو میگم که تو صفحه اصلی پایین سمت راست هستش، من همیشه صداشو قط میکردم که موقع روشن و خاموش کردن لپتاپ صداش درنیاد آخرین بارم کامل قطش کردم ولی الان انگار غیرفعال شده، نمیشه زد روش صداشو باز کرد پس احتمالا مشکل از ویندوزشِ، چند ساله آپدیت نشده