2737
2734
عنوان

کیا تجربه دارن تو لاغری؟؟

209 بازدید | 32 پست

من رژیمم ولی بعضی موقع ها مثل الان کم میارم تسلیم سالاد ماکارونی میشم،🥺🥺🥺😔😔چند وقته خیلی خوب پیش میرم ولی بعضی مواقع نمیتونم جلوی شکمم رو بگیرم

کمکم کنید چی کار کنم بتونم جلوی خودم رو بگیرم؟

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منکه از بس فست فود و سالاد ماکارونی خوردم تپل شدم البته رژیم گرفتم ۸کیلو کم کردم ب این فکر کن ک زیباییت بهتر از شکمته سالاد ماکارونی ب علت کالری وحشتناک بالا ادمو بشدت چاقو بی ریخت میکنه من اصن معتادش بودم بزور ترکش کردم😅

بیشتر ورزش کن

اره امروز وزش میکنم حسابی

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2738
منم 90 کیلوم یہ ھفستست رژیم گرفتم ھر وقت کم میارم یاد متلکای جاریام میوفتم سرسختانہ میجنگم دیگہ چیزی ...

آفرین ولی خیلی بیشعورن که بهت متلک میگن به اونا ربطی نداره....ایشالله یه روز آنقدر چاق بشن تو بهشون متلک بگی

منکه از بس فست فود و سالاد ماکارونی خوردم تپل شدم البته رژیم گرفتم ۸کیلو کم کردم ب این فکر کن ک زیبا ...

منم خیلی دوست دارم ولی مثلا امروز بعد دو سه ماه خوردم یعنی غذای هرروزم نیست هاا ولی باید مقاومت کنم که شام کم بخورم چون کالریم رفته بالا

منم خیلی دوست دارم ولی مثلا امروز بعد دو سه ماه خوردم یعنی غذای هرروزم نیست هاا ولی باید مقاومت کنم ...

برو ورزش کن الان تا کالری رو بسوزونی یا میتونی برقصی دراز نشست  حلقه کلا تحرک کن

آفرین ولی خیلی بیشعورن که بهت متلک میگن به اونا ربطی نداره....ایشالله یه روز آنقدر چاق بشن تو بهشون ...

واییییی اینقدر به من متلک میگن حالمو میگیرن که نگو دوست دارم لاغر بشم به خودم ودهمه ثابت کنم که میتونم خیلی توقع ندارم مثلا ۷۰بشم راضی ام ولی الان یه ماهه شروع کردم فقط یه ذره شکمم کوچیک شده وزن کم نکردم

2706