2726
سیب  و اب سیب بده بهش عسل و اویشن  شربت سرما خوردگی کودکان ک تبش بالا نره  کته و ما ...

سیب و اب سیب عزیزم زور داره بیشتر باعث دلپیچش میشه 

کته ماست و دوغ شور خوبه براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از همه روغن زیتونی در حد نصف ق غذا خوری در ماهیتابه گرم کن کمی نمک در ان تفت بده بزار دماش کم بشه اما سرد نشه خوب به کلیه ها ناحیه شکم زیر و بالای نافش بمالون و ااون قسمت رو گرم نگه دار تا عرق کنه چندین بار انجام بده در صورت درد شدید ترموراب یا همون ویکس به اندازه نخود بمالون روی شکمش بچت بخاطر تغییرات اب و هوایی شکمش سرما خورده احتمالا

2728
۳۷ و نیم تب حساب میشه بچه ها؟

۳۶ نرماله 

بچه است نمیدونم تب نرمال چقدره تو گوگل بزن

ولی مایعات مقوی بهش بدی ویروس باشه با مدفوع دفع میکنه نگران نباش نزار اب بدنش تموم شه 

دوغ خوب نیس رقیق میکنه

من شوهرم هروقت معذرتمیخوام دلپیچه می گرفت یکی بهم گفت براش درست کردم دوغ شوووور باشه ها 

یکی ام نعنا میریختم مث چایی دم میکردم میخورد خوب میشد

بعد خاک شیر بشور یه تکه یخ بردار و خوب روی خاکشیر بمالون تا خاک شیر یخ مال اماده شده بعد در یک ماهیتابه کوچک یه حبه قند یه ق مربا خوری شکر و یه تیکه نبات کوچک گرم کن ته ماهیتابه رو خیس مرطوب کن خودش روی گاز اب میشه رنگش زرد میشه دو قاشق غذاخوری اب بکن روش هم بزن قاطی خاکشیر یخ مال کن بهش بده این طب سنتی مادربزرگ هاست من دادم بچه ام بهتر شده

سر خوووود چرک خشک کن؟

قبلش گفتم دکتر رفتم بعدشم تجویز خاکشیر با نبات اینا به کی ضرر میزنه یا مالوندن روغن به شکم به کی ضرر میزنه تقصیر منه که اینجا تجربیاتمو گفتم باشه اشتباه کردم خواستم خوبی کنم خداحافظ

2706