2733
2734

سلام بچه ها 

دنبال ی ماسکم ک کلا برای پوست معجزه کنه و همه چیز تموم باشه و اینک مناسب پوست چرب باشه 

خوشگلا لطفا بگین

تعداد رای : 4
نظرسنجی
۱
4
100%
۱
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

1ماسک عسل و پودر قهوه از بین برنده لک و جای جوش هفته ای دو سه بار نیم ساعت 

همین الانم رو صورتمه 

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
1ماسک عسل و پودر قهوه از برنده لک و جای جوش هفته ای دو سه بار نیم ساعت  همین الانم رو صورتمه&n ...

عسل با پودر قهوه قاطی کنم؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2738
1ماسک عسل و پودر قهوه از بین برنده لک و جای جوش هفته ای دو سه بار نیم ساعت  همین الانم رو صورت ...

اینه فوق العاده عالیه نشون داروخونه بدید خودشون میدونن براپوست چربم مناسبه شبابزن به صورتت ونباید نوربه صورتت بخوره صبح باژل شستوشوی صورت سینره بشور اگه دیدی صورتت پوس پوسته شد اصلانترس من خیلی خیلی ازش راضیم نزارکرمتم زردبشه وقتی زردشد بندازش

اینه فوق العاده عالیه نشون داروخونه بدید خودشون میدونن براپوست چربم مناسبه شبابزن به صورتت ونباید نو ...

مرسی ازت مهربون ، ولی من شنیدم کرم های ترکیبی به مرور آثار بدی رو پوست میزارن و تاثیرشون موقتیه ، یه چیزی که از مواد داخلش مطمئن باشم و معتبر تر باشه ترجیح میدم 

باز ممنون ازت گلم

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔