2733
2734
عنوان

بچه ها ببینید دوست خانوادگیمون چی فرستاده...دلم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 3098 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوراکیا رو اسنپ بگیر بفرست براش بگو بیا گدا😕اخه ادم چقد حسود و دل کوچیک

معلوم نی دلش از کجا پره 

2728
بعد این خانم معلم هستش یه نامه نوشته بود استعفا برا مدیر مدرسه برای منم فرستاده بود و نوشته بود...ای ...

ي چيزي ب فكرم رسيد نميدونم درسته يا ن

حدس ميزنم ب شما حسوديش ميشه يا از شوهرش ميترسه

اينا همش بهونس

حسوديش شده شوهرش شايد قبلنم بهتون توجه كرده و...

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738
بعد این خانم معلم هستش یه نامه نوشته بود استعفا برا مدیر مدرسه برای منم فرستاده بود و نوشته بود...ای ...

چه نامه بی ربطی

چه خانم تنگ نظری

اگه همینجور پیش بره از پا میفتم خدایا ، قبل از اینکه از پا بیفتم دستمو بگیر. 
گردو و عسل و دو جعبه شیرینی برنجی که سر هم شاید ارزش مالیش ۱۵۰ بود

هرچقدر ارزش مالی داسته باشه مهم نیست،،شما که نگفتی برام بیار خودشون اوردن

احتمالا خانم مشکلات دیگرش اینجوری خالی کرده

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
خوراکیا رو اسنپ بگیر بفرست براش بگو بیا گدا😕اخه ادم چقد حسود و دل کوچیک معلوم نی دلش از کجا پره&nb ...

از صبح زنگ میزنم خونه رو برنمی داره موبایلم خاموش...حتی کلاس آنلاین داره مدیر اومده نوشته موبایل معلمتون مشکل داره یکشنبه می فرسته تکالیف رو...گذاشته رفته

ول کن بره بابا، اینی که من می بینم تا چند روز دیگه مرگ بن لادن و تحریم های آمریکا علیه ایران رو هم تقصیر شما می دونه!😐

خوددرگیری داره😕

2706