2726
عنوان

بچه ها نفقه ای ک مرد باید به زن بده نسبت به حقوقش چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 47 پست
عزیزم کارشناس نفقه مشخص میکنه بستگی ب خیلی چیزا داره مثل شان اجتماعی ،میزان در امد شما محل زندگی طرف ...

عزیزم حلال کن ها تاپیکی ک ببینم اطلاعات حقوقی نیاز داره شمارو تگ میکنم 🤭😘

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم گلم خوب کاری میکنی ❤❤

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2728
خواهش میکنم گلم خوب کاری میکنی ❤❤

فداتشم خیر دنیا و اخرت ببینین ان شاءالله 😘

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
کمه😑

خیلی.    من اونجا با این حرف و حرف های دیگه وکیل فهمیدم که زن هیچ جایگاهی نداره اگه واقعا خانواده پشتش نباشن به معنی واقعی کلمه باید خدایی نکرده زبونم لال کنار خیابون زندگی کنه بعد طلاق 

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

اتفاقا تازه الان بیدارشدم کلی با بچم دعوا کردم لج کردم گفتمرجمع نمیکنم میرم نینیسایت ببینم چه خبره😂😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
خیلی.    من اونجا با این حرف و حرف های دیگه وکیل فهمیدم که زن هیچ جایگاهی نداره اگه واقعا ...

مهریشو بگیره خب چه کاریه 

خیلی.    من اونجا با این حرف و حرف های دیگه وکیل فهمیدم که زن هیچ جایگاهی نداره اگه واقعا ...

وای خدانکنه😱😩 من چون خودم سرکار نمیرم ،وقتی شوهرم خرجمو میده خییلیی خجالت میکشم حس خیلی بدی دارم،یه بارم با شوخی حرفشو زد ،که ما مردا چقد لاید کار کنیم بیاریم بریزیم گلوی این زنا😭😭😭😭انقد دلم گرف حس میکنم منت میزاره

مهریشو بگیره خب چه کاریه 

مهریه هزارتا قانون داره با ی خونه و ماشین معمولی طرف کاری ندارن اگه غیر از این باشه شاید بتونه با هزار بدبختی بگیره اگه هم‌که وضع مالیش خوب نباشه ۵ تا سکه اول میگیره بقیش قسط بندی مثلا ۶ ماه ی نیم سکه که اونم اگه اذیت نکنه مرد که این دو مرحله کم کم ۳ سال طول میکشه که تا اون مدت اگه قانون دوباره عوض نشه الان مهریه رو باید گذاشت دم کوزه ابشو خورد فقط زن باید اگه میتونه حق طلاق و.... رو باید بگیره و یا چیزی به نامش زده بشه 

وای خدانکنه😱😩 من چون خودم سرکار نمیرم ،وقتی شوهرم خرجمو میده خییلیی خجالت میکشم حس خیلی بدی دارم،ی ...

خجالت نداره مرده وظیفشه خرج کنه نمیتونست زن نمیگرفت بعدم مردا کلا همینن ی گوشت در باشه یکیش دروازه اینجوری فقط اعصاب خودت خورد میشه بزار بگه

اره بابا  همه چی هم اوکیه  شوهرم و من اصلا هم مومن نیستیم ولی اصرار داره ک نفقه ی من رو ...

شوهر من ماهی یک تومان میده مهریه هم نخواستم از اول البته الان شرایط خوب نیست داره درس میخونه تمام بشه خودش میگه جبران میکنم 

مهریه هزارتا قانون داره با ی خونه و ماشین معمولی طرف کاری ندارن اگه غیر از این باشه شاید بتونه ...

نصف اموال به دست امده در زمان زوجیت مال زنه در صورتی ک خونه رو ترک نکنه  و تمکین کنه ....خونه اگه طوری باشه ک مرد بتونه تو خونه کوچیک تر زندگی کنه فروخته میشه بستگی ب شان و شخصیت  مرد داره  ،ماشین اگ راه در امد مرد نباشه میتونه توقیف کنه و برسه ب زن 

2706