2703
2553

من حاملم دیروز با یکی از کادر درمانی درگیرشدیم و بخاطر دعوا بم استرس وارد شد و لکه بینی پیدا کردم و دکتر بهم استراحت مطلق داد

میتونم شکایت کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هر دوتون دعوا کردید یه طرفه مگه بوده

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

فك كنم بايد شاهد داشته باشي كه اون طرف باهات بد رفتار كرده

بازم دقيق نميدونم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714

طرف تو عمل جراحی بچه دسته گل رو پرپر کرده به خاطر اشتباهش دوساله داره میره میاد هیچی نشده حالا شما بخوای شکایت هم کنی فقط چندماه باید بری و بیای اینجا ایرانه

هرچی آرزوی خوب مال تو 

نه ربطی نداره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
اگر هم بشه، همین پروسه ی شکایت هم یه سری استرس دیگه بهت وارد میکنه  عزیزم الان باید آرامش خودت ...

اخه اون طرف ب خاطر فحاشی از شوهرم شکایت کرده و شاهدم داره همکاراش

اما خدا میدونه ک دوتاشون فهش دادن هم شوهرم هم اون

درحد خفه شو بیشعور نکبت اشغال 

فهش ناموسی نبود

2706