2737
2734

نزدیک4ماهه فعلا قهریم خداروشکر

چون هر وقت میرفتم خونه شون ظرفا رو میشستم و خونشون رو مرتب میکردم شد وظیفه جوری که برای 1ساعت نشستن توقع داشتن برم ظرفاشون رو بشورم و مادر شوهرم پیام داد میاین سر میزنین ظرفاتون رو بشور بعد برو

شوهرمم ناراحت شد گفت حالا حالاها نمیریم اونجا بسه هر چی تا حالا خوبی کردی

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
نزدیک4ماهه فعلا قهریم خداروشکر چون هر وقت میرفتم خونه شون ظرفا رو میشستم و خونشون رو مرتب میکردم شد ...

منم ظرفارو میشورم ،انگار شده جزئی از وظایفم ،ولی شوهر من نمیتونه از خانوادش دل بکنه ،از در میرسم خونشون پنج دقیقه نشسته مادرشوهرم میگه برو سالاد درست کن

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ظرفارو میشورم ،انگار شده جزئی از وظایفم ،ولی شوهر من نمیتونه از خانوادش دل بکنه ،از در میرسم خون ...

اشتباه دیگه من قبلا میومدم میدیدم رخت خوابشون رو زمینه جمع میکردم از روزی که نامزد شدم کار کردم مادرشوهرم دیابتیه میگفتم گناه داره در صورتی که دختر مجردم تو خونه داره باز میگفتم عیبی نداره 

خونمون 1کوچه فاصله ش بود زنگ میزد مهمون از شهرستان داره میاد بیا کمک منم میرفتم همه کارا رو میکردم

ولی خودم رو دیگه اخراش میزدم به اون راه هدفون میذاشتم تو گوشم الکی میگفتم نشنیدم و میرفتم تو اتاق با گوشیم ور میرفتم

خون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
منم تابه حال خونشون نرفتم اصلان هم با مادرشوهرم حرف نمیزنم ،واسه مهمونیا هم دعوتشون نمیکنیم ،سلام و ...

راحتی والا😂😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738