2737
2734
عنوان

۱۲ سال اختلاف واس ازدواج خیلیی زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 182 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب سن داره ۱۸ و ۳۰ ساله اره  ولی ۳۰ و ۴۲ ساله نه

۱۸ با۳۲ هستش پسر موقعیتش عالیه خونه ماشین دکتر دامپزشکم هستن البته خانواده یدختر هنوز جواب مثبت ندادن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2728
همسرته یا معشوقت؟

عرض به خدمتت قراره بیاد قبل از عید برا خواستگاری

و مامانم هم میدونه

یجورایی نامزدیم ولی بابام نمیدونه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
یا خدا خیلی زیاده 

اصلا نمیتونم فکر کنم که نباشه پیشم

اونم شدید منو دوست داره😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
۱۸ با۳۲ هستش پسر موقعیتش عالیه خونه ماشین دکتر دامپزشکم هستن البته خانواده یدختر هنوز جواب مثبت نداد ...

اینکه شد ۱۴ سال

ب نظرم زیاده 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

ن.مادوازده سال اختلاف داریم..خداروشکر مشکلیم نداریم..این یکم بحث و قهر روهم همه زنوشوهرادارن..

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
اینکه شد ۱۴ سال ب نظرم زیاده 

ببخشید اشتباه تایپ کردم تفاوتشون ۱۲ سال همون

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
دروغ😐

بقرآن به امام حسین دروغ نمیگم 

مامانم هم میدونه 

ولی خو به ظاهرش حدود ۳۲ یا ۳۳ میخوره

2706