2737
2734
عنوان

حاجت مندا کیان بیاین تا موقع افطار براتون دعا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا حامله شدنم دعاکن، دعاکن ماه بعد حامله شم سقط نشه سالم بدنیاش بیارم 

سلام عزیزم😊 انشاا... ب حق گلو تیر خورده حضرت علی اصغر خدا سال 1400 ی بچه سالم و سلامت بزاره تو بغلت🤗 کیفشو ببری. الهی آمین 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺🌺

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!
2728
سلام عزیزم😊 انشاا... ب حق گلو تیر خورده حضرت علی اصغر خدا سال 1400 ی بچه سالم و سلامت بزاره تو بغلت ...

سلام عزیزم ممنون از دعای قشنگت انشالله ب همه خاسته هات برسی مهربون😍😍😍

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

سلام عزیزم طاعاتت قبول اگه امکان داره برای من لطفا دعا کن منم مشکلم حل بشه و هر چه زودتر ازدواج کنم اسمم سمیه هست مرسی 

حاجت روا بشی عزیزم

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
سلام عزیزم حالت خوبه چخبر، توراهی داری انشاا...؟؟؟ 

سلام عزیزم ممنونم شما خوبی، داشتم ولی سقط شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
همین تازگی؟؟؟ چرا آخه عزیزم 😔؟؟؟ 

اره عزیزم دکترم گفت رحمم دوشاخه باید برم جراحی کنم با رحم دوشاخ خیلیا بچه دار میشن ولی برا بعضیا نمیشه باید عمل کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم دکترم گفت رحمم دوشاخه باید برم جراحی کنم با رحم دوشاخ خیلیا بچه دار میشن ولی برا بعضیا نمی ...

انشاا... بزودی نتیجه میگیری عزیزم من دعا گوت هستم😘😘🌹🌹🌹❤️❤️❤️

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!
انشاا... بزودی نتیجه میگیری عزیزم من دعا گوت هستم😘😘🌹🌹🌹❤️❤️❤️

ممنونم از لطفت گلم انشالله حاجت روابشی😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40