2726
عنوان

وسط سیکل بعد رابطه خون دیدم

243 بازدید | 16 پست

کلا خون خیلی کمرنگ شد از این ماه اقدامم اولین باره همچین چیزی میبینم بنظرتون واسه چی بوده اسپرمایی که بیرون ریخت کاملا قرمز کمرنگ بود 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید از تخمک گذاریت بوده چون خیلی ها تو تخمک گذاری ممکنه لکه ببینن دیگه با اون قاطی شده اومده بیرون نترس

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728

چی شد

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
شاید زخم داری درد داری موقع رابطه؟

نه ندارم زخمم ندارم شوهرمم میگه مگه تو پریود بودی نگفتی میگم بابا روز ۱۲ پریودمم قبل رابطه هیچی ندیده بودم

نه ندارم زخمم ندارم شوهرمم میگه مگه تو پریود بودی نگفتی میگم بابا روز ۱۲ پریودمم قبل رابطه هیچی ندید ...

یا تخمک گذاری بوده یا لک لانه گزینی که لک لانه گزینی معمولا میگن صورتیه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
شاید از تخمک گذاریت بوده چون خیلی ها تو تخمک گذاری ممکنه لکه ببینن دیگه با اون قاطی شده اومده بیرون ...

ممکنه اخه ؟قبلا نداشتم اخه تنبلی تخمدانم دارم تخمک گذاریم به این زودی نمیشه

یا تخمک گذاری بوده یا لک لانه گزینی که لک لانه گزینی معمولا میگن صورتیه

اره صورتی مانند شک دارم به این زودیا تخمکگذاری نمیشه واسه من 

شاید بارداری  دوستم اینجوری شد نگو باردار بوده بعد رابطه لک دیده بود

واقعا من تازه سقط کردم اخه سه ماه پیش این ماه اقدام‌میکنم بعید میدونم تازه پاک شدم

2706