2733
2734

سلام دوستا .. تا حالا کسی رو دیدین با وجود مشکلات خانوادگی خیلی زیاد موفقیت خوبی به دست آورده باشه مثلا توی کنکور توی درس 

به منم بگید بخونم حرف هاتونو 😔

خیلی دلم گرفته

اره خیلی زیاد 

تو درس تو کنکور تو ازدواج

اتفاقا اگه از جنبه مثبتش نگاه کنی اینایی ک اینقد غرق مشکلن برا نجاتشون از اون محیط بیشتر از بقیه ک تو اسایشن تلاش میکنن

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره یکی از اقوام مادرش رو تو ۱۲سالگی از دست داد باباش بعد دوماه زن گرفت تو ی خانواده پر جمعیت با سختی درس خوند و رفت دانشگاه ازاد بعدشم کار مرتبط با رشتش پیدا کرده الان ۲۶سالشه خونه و ماشین داره

پیج دوستمه کلی لباسای خوشگل درجه یک بچه دارن سر بزنید حتما 🌹bebe.cot در زمینه تهیه سیسمونی هم مشاوره رایگان میدن
اره خیلی زیاد  تو درس تو کنکور تو ازدواج اتفاقا اگه از جنبه مثبتش نگاه کنی اینایی ک اینقد غرق ...

آره من بیشتر از هر کسی احساس نیاز میکنم

ولی یه برادر دارم خدا نصیب کسی نکنه میاد همش آزار و اذیت میده تمرکزم بهم میخوره

2738
سلام.من خودم اینجوری بودم.پدرم مادرم ر میزد و تا طلاق رفتن اما طلاق نگرفتن و یه زندگی دوباره شروع کر ...

عزیزم در چه زمینه ای ؟! البته به جز ازدواج چون ازدواج که دست من نیست

واقعا ؟! تو شرایط خونه بد؟!  یعنی منم میتونم؟!

تو شرايط خيلييييي بد كه حتى جا براى درس خوندن نداشتن ميرفت تو حموم درس ميخوند ميگفت تو كتابخونه حواسم پرت ميشه يا ميرفت يه جا جوب ميخورد به يه جايى كه زير خيابون بود اونجا درس ميخوند يا تو پارك !

بدون هيچ كتاب كنكور يا كمك درسى وضع ماليشون خيلى بد بود ١٧،١٨ سال پيش كه كنكور و خيليييي سخت بود شد رتبه ٣٧ كشوري و دانشگاه شهيد بهشتي قبول شد .

چون ميخواست زندگيش و عوض كنه و خدارو شكر تونست