2737
2734
عنوان

دوباره دچارپروازروح شدم🍃

444 بازدید | 47 پست

شیش روزپیش این اتفاق برام افتادوفکرکردم مرگوتجربه کردم همینجاهم درموردش تاپیک زدم وخیلیاگفتن پروازروح بوده امروزبازهمون اتفاق افتادبرام بازم یکم ترسیدم ولی خیلی کم چون میدونستم برمیگردم.این بارولی هیچ چیزنشنیدم فقط یه نورخاص میدیدم که اینورواونورمیرفت...دلم نمیخوادبازاین تجربه تکرارشه ولی گویاقراره بشه...کیااینجورین واین اتفاق زیادبراشون میفته؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلا خیلی اینجوری میشدم حس قشنگیه

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2728

منم يه مدت اينجوري بودم اتفاقات اطراف رو ميديدم اما نميتونستم بيدار بشم بعد يه مدت فهميدم تو اون حالت نبايد هيچ كاري كنم تا بگذره و روح برگرده

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
بعدش که بیدارمیشم حال جسمیم خیلی بده چشمام میلرزه

نه من حال جسمیم بد نمیشد اتفاقا خیلی هم حالم خوب بود حس یه لذت بی نهایت رو داشتم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2738
2706