2733
2734
عنوان

تورو قران بیاید😭😭

340 بازدید | 29 پست

خواهشا کمکم کنید۲ ازدندونامو کشیدیم جاش بدجوردی درد میکنه دارم میمیرم انگار عفونت داشته دکتر کشیده الان از جای دندون دارم میمیرم 

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

ریشه دندونت توش مونده اگه خیییلی درد داره 😑

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ریشه دندونت توش مونده اگه خیییلی درد داره 😑

نه چیزی نیس

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

مترونیدازول برا عفونت خوبه 

درد هم ژلوفن و استامینوفن بخور 

ولی برو عکس بگیر از دندونت ی وقت کامل نکشیده با‌‌شش عفونت میکنه 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
مترونیدازول برا عفونت خوبه  درد هم ژلوفن و استامینوفن بخور  ولی برو عکس بگیر از دندونت ی ...

ولی چیزی نیست انار قبلش عفونت داشته کشیده

به من قرص نوافن داد برای دردش.حتلا مشکل شما رو نمیدونم

خوب شدید

سلام عزیزم.اب نمک بزن.ایشالا خوب میشه

زدم خیلی دردگرفت

2706