2726

سه تا hmgبرام نوشته روز ۵ و ۷ و ۹ پریود عضلانی بزنم .

نسخه رو که بردم داروخونه این دوتا آمپول دیگه رو هم دادن که نه اسمشو میدونم نه میدونم چجور باید تزریق بشه .

این همون آمپولا نیست که بعداز سونو فولیکول باید فوری بزنیم برای آزادسازی ؟

روز ۱۱ پریودم سونو دارم 

کسی چیزی میدونه ازش؟

هرچی با دکترم تماس میگیرم جواب نمیدن و راه هم دوره 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره عزیزم hcgان.بعد ابنکه سونو دادی فولیکولات اندازش خوب باشه باید بزنی ک تخمکات ازاد شن.۳۶ساعت بعد ...

خیلی ممنونم دوست گلم .مرسی که راهنماییم کردی 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2728
این دوتا آمپول دیگه چی بود؟hcg اند؟

بله بعد سونو باید بزنم