2410
2553

بچه ها من چند ماه پیش رفتم برای رانندگی

اونا بهم ی مربی رانندگی معرفی کردن مرد.

همراه مامانم بود

۳ جلسه برداشتم

بعد من واقعا کارای فیزیکی مثل رانندگی و.. زیاد قوی نیست

جلسه اول که همه چی از ذهنم پریده بود چون ۴ سال ننشستم برداشت مارو برد بازار

دیوونه خونه بود

البته اشتباه ماهم بود تو رودربایستی چیزی نگفتیم 

خیلی داد زد سرم در حد نعره 

منم دیگه اعتماد به نفسم از دست دادم 

جلسه دوم کسی همراه نبود بیاد گفت اشکال نداره خودش بیاد من تابلو برمیدارم

اشتباه از منو مامانم بود قبول کردیم ولی چون طلسم رانندگی باید میشکست رفتم تنها.

مرتیکه جلسه دوم باز داد زد سرم

لاستیکاش خراب بود...

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اون عوضی هم سرم داد میزد

منم خجالتی هیچی نمیگفتم 

میگفتم واقعا پس رانندگیم داغونه

جلسه دوم برگشت گفت خیلی از اخلاقت خوشم میاد 

صبوری و..

در واقع من احمق بودم هیچ واکنشی نشون نمیدادم و هیچی نمیگفتم بعد عوضی به خودش اجازه داد بهم بگه خیلی دوستت دارم

مرتیکه سن بابام بود

حالم از خودم بهم خورد

روم نشد به کسی بگم... فقط داغون شدم

🤔🤔🤔🤔

مربی رانندگی فقط مربی من 

ماشین خراب میشد من یگفت بیا پایین تا مسئول نیومده هل بدد نفهمه😂😂😂

منو می‌برد در مغازه دوست پسرش

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2714
اون عوضی هم سرم داد میزد منم خجالتی هیچی نمیگفتم  میگفتم واقعا پس رانندگیم داغونه جلسه دوم ب ...

🤔 درکت میکنم سخته

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

چند بار کوبید تو دستم

کلا بی اعصاب بود

جلسه سوم مامانم همراهم بود

میخواست دنده عقب یادم بده 

برد ی جای داغون که شوماخر هم به زور میتونست اونجا پارک کنه مرتیکه اشغال بی ناموس.

تارا تونست نعره زد هم سره من هم مامانم

مامانم گفت من رحمم درد گرفت

منم نصف بدنم سر شد

دیدم واقعا این دیوونه هست

م خیلی نادانی کردیم ۳ جلسه برداشتیم و هیچی نگفتیم

اونم خوشحال که خوب خرایی گیر آورده

خلاصه با مامانمم تصمیم گرفتیم باهاش برنداریم دیگه

اومدیم خونه

من یه دفعه زدم زیر گریه

مامانم گفت چی شده

جریان جلسه دوم گفتم چی گفته

مامانم قاطی کرد

بعد چند ساعت گفت صلاح نیست این حرفشو برم آموزشگاه بگم ولی صبح میرم آموزشگاه کار دارم

مربی منم نعره میزد میگفت میخوام یاد با گیری

خلاصه میره آموزشگاه مامانم و میگه این مربی دیوونه هست و...

اونا پولو برنمیگردونن  و مامانم میسپرشون به خدا  و راضی نیست بابت اون

حالا متوجه شدم از اون جا اخراجش کردن

مامانم چند روزه میگه نکنه نون بری کردم ولی میگم نه

اون حقشه مرتیکه اشعال

هروقت فکر میکنم بهش حالم بد میشه

2706