2733
2734
عنوان

دلم خونه از دست خانواده شوهر

657 بازدید | 42 پست

خیلی دلم گرفته 

خیلی بین شوهرمو بچه های دیگشون فرق میذارن با اینکه شوهرم بیچاره  من کارگر خودشونه و ماهی سه تومن حقوق میگیره و هزارتا قسطو و بدهکاری 

بهشون میگه کمکم کنید میگه کمتر بخورید 😔 

به خدا هیچوقت تو خونم میثه نیست مگه مهمونی داشته باشم 

وخیلی تحترام قائلم برای مهمون و سنگ تمام میذارم اونا فکر میکنن ما همیشه اینجوریم

سر یه میایل فرق گذاشتن شوهرم با مادرش دعوا شد یه ماهه حرف نردن و نرفتیم خونشون و هییییچ خبری نیست ازشون چه کار کنم دلم برای مظلومیه شوهرم‌کبابه  خیلی حرص نداری رو میخوره 

💙مادرشوهر عزیز: اگر 9 ماه بار فرزندت را کشیدی تا بدنیا آمد من هم 9 ماه بار فرزند فرزندت را کشیدم تا بدنیا آمد.
.
💙مادر شوهر عزیز: من کسی نیستم که پسرت را از تو گرفته تو به خواست خودت مرا آوردی چون وظیفه ات در قبال پسرت تمام شده. پس بگذار پسرت وظیفه اش را در قبال همسرش درست انجام دهد.
.
💙مادر شوهر عزیز: لطفا تو کارهای من و شوهرم دخالت نکن ما خودمون به اندازه کافی بزرگ شده ایم وگرنه چرا ازدواج کردیم؟
.
💙مادرشوهر عزیز: لطفا احترام مرا در جمع نگه دار من هم به هزار امید و آرزو عروس خانه ات شده ام با خورد کردن عروست در واقع پسرت را خورد می کنی.
.
💙مادرشوهر عزیز: قلب من را نشکن و با حرفها و نیش و کنایه هایت کمتر مرا عذاب بده.
.
💙مادرشوهر عزیز: لبخند من یعنی لبخند پسر و نوه هایت.
.
💙مادرشوهر جان: دوستم داشته باش.

جاریمم سعی میکنه بیشتر ببن‌مارو بهم بریزه 

خیلی کمک اونا میکنه در صورتی که در آمد شوهر اون شش برابر شوهر منه ینی همش رستوران و مسافرت گردش تفریحن شوهرش عزق خور و‌مشروب خور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر خیلی خیلی خیلی عذر میخوام 

ب کمک نیاز دارم شایدم دلداری

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5258314&slug=یعنی-این-موضوعو-انقدر-باید-بزرگش-کنن-مامانم-همش-داره-میگه-آبرومونو-بردی&postId=160652693

عجب بابا عجب
2731

توهمراه شوهرت باش بهش امید بده اعتماد بنفس بده تو بخند ب روی خکدت نیار حتی پیش شوهرت غصه بخوره ..ما یکی ازفامیلای دورمون خانواده  شوهرش کمک نمیکردن ب شوهره ..زنش هی سرکوفت میزد کارش اشتباه بود 

مادرشوهر منم همینه

چند وقت پیش ماهم بحث داشتیم شوهرم گفت خیلی فرق میذارید بین ما ب اون فلانقدر دادید کادو اونجوری دادید و از این حرفا 

حالا ببینیم وضعیت چجوری میشه

2738

تو مایی یا ما توییم

من ی دهه هشتادیم.خوده 80البته و دیپلم گرفتم.و این یچیز طبیعیه ب چشم خانمای اینجا کوچیک بیام همینطور ک کسی ک 12سالشه ب چشم من کوچیکه ولی این دلیل نمیشه بهش حرف بگم. بیاید تفاوت بین نسل هارو قبول کنیم.همینطور ک ممکنه ی دهه هشتادی بی ادب باشه ممکن ام هست ی دهه ۴0یا دهه60باشه.و درک ربطی ب دهه نداره.شاید فرهنگ ی شهر جوریه ک دخترارو زود شوهر میدن و ی دهه هشتادی. شوهر میکنه و میتونه زندگیشم اداره کنه.و چ دخترایی ک تو سن بالاتر نمیتونن.قرار نیست همه مثل هم باشن.مرسی ک شما تو چیزایی ک ما رومون نمیش ب مادرمون بگیم راهنماییمون میکنید و میتونیم از تاپیکای طنزم استفاده کنیم بجز تاپیکای بارداری....ک البتع بعضیام برای تجربه خوبه.ولی همه ی تاپیکام درمورد بارداری نیست و میتونه برای مام سرگرمی ای باشه.متشکرم
توهمراه شوهرت باش بهش امید بده اعتماد بنفس بده تو بخند ب روی خکدت نیار حتی پیش شوهرت غصه بخوره ..ما ...

پشتشم هیچوقت تنهاش ذاشتم 

اما خب میدونم غصه میخوره خیلی زود رنج و خود خور هستش

2706