2726
عنوان

جاده هارو بستن ؟

457 بازدید | 83 پست

جاده هارو بستن خبر دارین ؟؟؟

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
نه

واقعا از کجا می‌دونی ؟مال هیچ شهریو نیستن میشه رفت؟

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه جا باز عروسیام شروع شده تازه

عروسیاکه اره ختم سیسمونی همه چی سرجاشه .

واقعا از کجا می‌دونی ؟مال هیچ شهریو نیستن میشه رفت؟

کجااا میری

نرید جایی خواهههش میکنم ازتون

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
جاده ها رو ببندن‌ اتوبوسای مسافربریام نمیرن🤔؟؟

همینو منم میگم مسافر با اتوبوسم میاد

کجااا میری نرید جایی خواهههش میکنم ازتون

مسافرت تفریحی نمیرم . مخام برم خونه مامانم از کیه نرفتم دلم لک زده براش

یعنی جاده شمالو اگه نبندن دیوونن

تعطیلاته همه میرن

😢😢😢

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
کجااا میری نرید جایی خواهههش میکنم ازتون

بزاربرن بزاربرن بدبختمون کردن بااین رعایت نکردن ها پدرم بیمارستانه دکترگفته بین دوراهیه به خدانمیگذرم ازکسانی که رعایت نمیکنن

چن تا از اشناهارو دیدم مردن جدی بگیرید

والا ما مسافرت تفریحی نیست بریم جوج بزنیم از خونه خودمون سوار میشیم با ماسک الکل تا خونه مامانم هیج جام واینمیستیم دلم برا مامانم لک زده برا همین والا نمیرفتم

2706