2726
عنوان

بی ارزش میشم 😭مامان نامزدم 😭

430 بازدید | 28 پست

دوستان من 3ماهه عقد کردم تو ابن 3ماه 5بار رفتم خونشون شب نخوابیدم 

تو این 3ماه نامزدم یکسره اومد خونمون من 5بار رفتم 

بعد الان بخاطر یه مسائلی نمیتونه بیاد کرج خونمون

مجبورم من برم خونشون تهران 

قرار شذ این جمعه برم خونشون دیدن نامزدم 

مامان نامزدم گفتش پنج شنبه بیا با خواهر نامزدت تهران 

جمعه صبح برگردید با هم دوباره 

بعد میگه پنج شنبه بیا ک شب بمونی پدر شوهرتو ببینی باز

یکسره میگه عروسم میاد ولی منتظر نمیمونه ار سرکار برگردم 

نمیدونم برم خونشون شب بمونم بی ارزش نمیشم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا دوباره تاپیک زدی😐😐😐

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

😐چرا بی ارزش بشی خونتونم ک ازهم فاصله داره

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

چقدر خوبه بفکر این جور مسائل هستی و جایگاهتو می دونی👌

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2706