2726
عنوان

وضع مالی ایده ال واسه یه خواستگار چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1995 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😁😁😁میدونم شوخی میکنم بابا من الان شوهرم ماهی ۸ تومن حقوق میگیره بازم کم میاریم 😔😔

اره واقعا دیگه با این حقوقا نمیشه زندگی کرد از بس همه چی لحظه ایی گرون میشه و ارزش پولم که اومده پایین..توکل به خدا عزیزم

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2728

من با پسرا اشنا میشم از بعضیا ک خودم خوشم نمیاد مستقیم میگم شرمنده مناسب نیستیم

همون روز اول یا چندساعت اول بعضیاشون ک خوشم میاد اونا هم ادعای اشنایی میکنن میگن صحبت کنیم همو ببینیم... بعد یک روز از اشنایی دیگه غیب میشن 

دلیلش چیه؟   میخوام بدونم مشکل کجاست. خب خوششون نیومده پس چرا اولش اون همه صحبت و مشتاق خودشونو نشون میدن   

واقعا تا چندروز من افسرده میشم با این رفتارشون. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
الان به به اقا پسر با شغل رسمی و خونه و ماشین و درآمد ۴ الی ۵ نمره چند می دید بره ازدواج

اتفاقا این برام سواله که چطور میشه با حقوق 5 تومن ادم یه خونه داشته باشه با یه ماشین .حقوق 5 تومن یعنی سالی 60تومن ده سال 600تومن واقعا خونه میدن به این قیمتها؟ماشینم داره .عزیزم اشتباه برداشت نکنی .این سوال تو ذهنم هست که مثلا میگن طرف به قول شما 4 تومن حقوقشه بعد خونه ماشینم داره .از کجا اورده خودش خریده یا پدر خریده براش ؟خواستم ببینم شما میدونی .اخه با حساب کتاب جور در نمیاد .کلا هم نتیجش خیلی مهمه به نظرم اگر خانواده کمک کردم پس وضعی مالیشون هم خوبه هم احتمال زیاد خانواده دار هستن اگر خودش خریده ادم کاری هست و...

من با پسرا اشنا میشم از بعضیا ک خودم خوشم نمیاد مستقیم میگم شرمنده مناسب نیستیم همون روز اول یا چند ...

خب برن عزیزم..قرار نیس که همه از ما خوششون بیاد،اینکه میرن دلیل بر این نمیشه ک خدای نکرده شما بدین یا مشکلی دارین نه فقط طرز فکر و دیدگاهشون با شما فرق میکته که لابد بعد اون جلسه اشنایی به این نتیجه  میرسن..

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
پیش نمیاد کسی هم سطح خود ادم باشه ، 

من اگه پیش نیاد ازدواج نمیکنم اصن‌....این مورد برام خیلی مهمه...من خودم پدر و مادرم پول انچنانی ندارن متوسطیم....دوست دارم با یه خانواده متوسط ازدواج کنم....دوست ندارم طرفم اوقد پولدار باشه ک خانوادش منو از بالا ببینن یه عمر فخر بفروشن

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را♥️
خب برن عزیزم..قرار نیس که همه از ما خوششون بیاد،اینکه میرن دلیل بر این نمیشه ک خدای نکرده شما بدین ی ...

این ناراحتم میکنه ک چرا بدون حرف میرن مث ادم بگن مناسبشون نیستم خدافظی کنن. ادمو بلاتکلیف میذارن میرن. خیلی اینجور شده یکی دوتا نبوده ک ازش راحت بگذرم.   اره بقیه هم حرف شمارو بهم میزنن 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
اتفاقا این برام سواله که چطور میشه با حقوق 5 تومن ادم یه خونه داشته باشه با یه ماشین .حقوق 5 تومن یع ...

خیلیا ر رشوه و اطن جور چیزا میکشه بالا....البته بعضیا...بعضیام هستن دوتا شغل دارن کارای دیگه میکنن...از اشناها هست کار دولتی ماهی ۴ و نیم حقوقشه اما دفتر بیمه هم داره کلی از اونجا دارمد داره

من ترجیح میدم اگ شغلش آزاد یا قراردادیه حداقل خونه داشته باشه حتی ۵۰ متری و قدیمی ولی اگ دولتی باشه ...

یه سوال....من دارم برای یه ازمون استخدامی میخونم..‌سازمان تامین اجتماعی...با قرار داد شرکتی و موقت....این ینی چی؟ینی خوب نیست؟

خودت انتظار مالیت چقدره؟

اگر بعد از تحصیلات تازه رفته باشه سرکار انتظار خونه و ماشین نباید داشته باشی

ولی باید ببینی آیا تحصیلات و عرضه ی خودش جوری هست که بشه آینده ی روشنی رو واسش دید

شوهر من صفر بود، ولی سرعت پیشرفتش زیاد بود، الان با ۶_ ۷ سال کار در حد الانه بابام شده

من شوهرم وقتی اومد خواستگاری مغازه داشت ولی بعد عقدمون ورشکست شد و وسایلا رو فروخت جای بدهیاش، الان دوساله بیکاره و عقدموندیم، وام ازدواج گرفتیم که ماشینمونو عوض کنیم ماشین گرون شد... از خود وام دارم قسطاشو برمیگردونیم ... یه آینده مبهم جلو رومه ، پدرشوهرمم باوجود دارا بودن هیچ کمکی نکرد بهش ،اینو گفتم که بدونی همه چیز ثابت نمیمونه هیچوقت 

2706