2726

دوستان میخواستم نظرات شما رو هم بدونم که وضع مالی مناسب واسه یه خواستگار در چه حده؟ 

اگر خونه داشته باشه ولی تو یه محله ی پایین شهری و متراژ خیلی کوچیک چطور؟

یا مثلا کسی شغل قراردادی تو یه کارخونه داشته باشه ، چقدر ریسک داره که ممکنه یه روز از کار بیکار بشه؟

دوست دارم نظرات شمارو هم بدونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باباش در سطح بابام باشه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

كارخونه دولتي يا نه؟خصوصي؟

من همسرم قراردادي بود از اول و مشكلي نداشتم چون ميدونم واسه رسمي بودن بايد سهميه اي باشي تو شركتشون

خونه هم تو جاي خوب و قديمي ساخت داشتن كه بعد سه سال الان بهترشو خريديم

بستگي به زندگي الانتم داره مسلما اگه وضعتون الان خيلي خوبه بايد با يكي همسطح خودت ازدواج كني اذيت نشي

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

خونه داشته باشه و جاش بستگی به سطح توقعت داره

من میخوام از خودمون بالاتر باشه چون سطح شغلیه من از سطح خانوادم خیلی بالاتره 

قراردادیش مهم نیس چون اصولا هرسال قراردادها تمدید میشن و یک درصد هم بیرونش کنن میتونه اگه زرنگ باشه کار دیگه ای پیدا کنه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2706