2726

دوستان میخواستم نظرات شما رو هم بدونم که وضع مالی مناسب واسه یه خواستگار در چه حده؟ 

اگر خونه داشته باشه ولی تو یه محله ی پایین شهری و متراژ خیلی کوچیک چطور؟

یا مثلا کسی شغل قراردادی تو یه کارخونه داشته باشه ، چقدر ریسک داره که ممکنه یه روز از کار بیکار بشه؟

دوست دارم نظرات شمارو هم بدونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باباش در سطح بابام باشه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

كارخونه دولتي يا نه؟خصوصي؟

من همسرم قراردادي بود از اول و مشكلي نداشتم چون ميدونم واسه رسمي بودن بايد سهميه اي باشي تو شركتشون

خونه هم تو جاي خوب و قديمي ساخت داشتن كه بعد سه سال الان بهترشو خريديم

بستگي به زندگي الانتم داره مسلما اگه وضعتون الان خيلي خوبه بايد با يكي همسطح خودت ازدواج كني اذيت نشي

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

خونه داشته باشه و جاش بستگی به سطح توقعت داره

من میخوام از خودمون بالاتر باشه چون سطح شغلیه من از سطح خانوادم خیلی بالاتره 

قراردادیش مهم نیس چون اصولا هرسال قراردادها تمدید میشن و یک درصد هم بیرونش کنن میتونه اگه زرنگ باشه کار دیگه ای پیدا کنه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2706