2733
2734

✨🌹🍃✨🌹🍃✨🌹🍃
*(جزءهای باقیمانده از ختم قرآن )*
🌹۱۱🌹۱۲🌹۱۳🌹۱۴🌹۱۷🌹
*لطفا از جزءهای باقیمانده انتخاب فرمائید.*
✨🌹🍃✨🌹🍃✨🌹🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرمایید 

من خیلی دلم میخواد برای رفتگانم قران بخونم آدم با سوادی هم هستم ولی اصلا سواد قرآنی ندارم در این صورت چطور باید این کارو بکنم و اینکه چند بار هم یه هزینه ای دادم به یک خانوم اون گفتن که برام انجام دادن اگه انجام نداده باشن ثوابش میرسه؟

2731
من خیلی دلم میخواد برای رفتگانم قران بخونم آدم با سوادی هم هستم ولی اصلا سواد قرآنی ندارم در این صور ...

فکر میکنم برسه و اون خانم اگه انجام نداده باشن دین به گردن شونه. 

اگر ختم قرآن خواستید دوستان ما انجام میدن و هزینه ای که شما میدید رو صرف امور خیریه میکنن

2738
میتونم بپرسم هزینش چقدره؟

این اطلاعيه شه

👇👇👇

💫 *بسم الله الرحمن الرحیم💫*

*💠دوستان خوب سلام* 💠

💫💫💫💫💫💫💫💫
گروه فریضه انفاق برای بزرگوارانی که به نیت (سلامتی امام زمان، اموات،شهداء،شفای مریض،حاجت قلبی ،ازدواج ،طلب فرزند و...)نذر ختم قرآن میکنند ،در گروه افراد مومنی هستند که قرآن را تلاوت میکنندو هزینه دریافتی آن هدیه به صندوق قرض الحسنه گروه که وقف امام زمان ارواحنا له الفداه است میشود که بین نیازمندان در گردش است و گره از مومنین آبرومند باز میکند که  علاوه بر ثواب ختم قرآن در گره گشایی از کار یک مسلمان ابرومند هم  شریک میشوند.🙏🙏🙏
💫💫💫💫💫💫💫💫
هدیه ختم قرآن ۲۵۰ هزار تومان می باشد‌.
💫💫💫💫💫💫💫💫
دوستان که تقاضای ختم قرآن دارند و یا سوالی در این رابطه دارند،لطفا با خانم زهرا عین اللهی هماهنگی لازم را انجام دهند.
💫💫💫💫💫💫💫💫
در پناه قرآن و اهل بیت عاقبت بخیر و حاجت روا باشید🤲🤲🤲
💫💫💫💫💫💫💫💫
🌹🍃(و من الله توفیق)🌹🍃

https://chat.whatsapp.com/JQ8cnr2gFbq3pR9xcbkM1f

میشه هزینه ختم قران بفرمایید 

💫 *بسم الله الرحمن الرحیم💫*

*💠دوستان خوب سلام* 💠

💫💫💫💫💫💫💫💫
گروه فریضه انفاق برای بزرگوارانی که به نیت (سلامتی امام زمان، اموات،شهداء،شفای مریض،حاجت قلبی ،ازدواج ،طلب فرزند و...)نذر ختم قرآن میکنند ،در گروه افراد مومنی هستند که قرآن را تلاوت میکنندو هزینه دریافتی آن هدیه به صندوق قرض الحسنه گروه که وقف امام زمان ارواحنا له الفداه است میشود که بین نیازمندان در گردش است و گره از مومنین آبرومند باز میکند که  علاوه بر ثواب ختم قرآن در گره گشایی از کار یک مسلمان ابرومند هم  شریک میشوند.🙏🙏🙏
💫💫💫💫💫💫💫💫
هدیه ختم قرآن ۲۵۰ هزار تومان می باشد‌.
💫💫💫💫💫💫💫💫
دوستان که تقاضای ختم قرآن دارند و یا سوالی در این رابطه دارند،لطفا با خانم زهرا عین اللهی هماهنگی لازم را انجام دهند.
💫💫💫💫💫💫💫💫
در پناه قرآن و اهل بیت عاقبت بخیر و حاجت روا باشید🤲🤲🤲
💫💫💫💫💫💫💫💫
🌹🍃(و من الله توفیق)🌹🍃

https://chat.whatsapp.com/JQ8cnr2gFbq3pR9xcbkM1f