2737
2734
عنوان

توروخدا بیایین طلا گم کردمم

685 بازدید | 46 پست

تو خونه..وان یکاد بچم..چند روز پیش بچم رو پای باباش داشت میخوابید دیدم وان یکادش از لباسش کنده شده گرفتم زدم به لبلس خودمم.دیشب یادم اومد رفتم دیدم به لباسم نیس..با این لباسمم بیرون نمیرم که بخوام زیر مانتو بپوشم..از اون روزم تو لبلسشویی ننداختن که بشورم..توروخدا راهکاری.دعایی چیزی بلدین بگبن..هدیه مادرشوهرم بووود😩😩😩😩😩

لایکم نکنین..برا حاجتم لطفا صلوات بفرستین..ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم چندتا گوشواره اورده بود برا امتحان رو گوشم همشون گم شدن خیلی عجیب بود هر چی گشتیم پیدا نشد که نشد مربوط به چند سال پیشه که طلا یه دفعه از 18 اومد 100وخرده ای

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
2738
مامانم چندتا گوشواره اورده بود برا امتحان رو گوشم همشون گم شدن خیلی عجیب بود هر چی گشتیم پیدا نشد که ...

از طلافروشی؟پولشو‌پس دادین بهشون؟

لایکم نکنین..برا حاجتم لطفا صلوات بفرستین..ممنونم

اَصبحت فی جوار الله

امسیت و فی امان الله

عزیزم یه روسری بپوش گوششو گره بده همزمان بخون و بگرد پیدا شد گره رو باز کن

اگ پیدا کردی ریپ بده

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤

منم گردنبند عروسی گم کردم هنوزم چشم دنبالشه .خدا قسم میدم هر کی ورداشت از گلوش پایین نره چون بخاطرش از مادرشوهرم خیلی حرف شینیدم😔😔

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستین🥰🥰😍😍😍
2706