2733
2739
عنوان

چرا بعضی از خانوما میگن شوهرمون نمیزاره کارکنیم یا درس بخونیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 113 پست
اگه شوهرت یه روز خواست ازت جدا شه چی؟ نگو غیر ممکنه که هر چیزی امکانش هست میخوای چیکار کنی؟

عزیزم اگر زنی توی زندگی زرنگ باشه چیزی به نام خودش میزنه که پشتوانه داشته باشه و در ضمن خانواده پدری زن هم خیلی مهمن که چقدر پشتشن مگر فقط دار و ندار زن  شوهره هست طلاق هم داد بده دنیا به اخر که نمیرسه 

😍😍   دوقلوهای دوستداشتنی من😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم شوهر با دوست پسر خیلی فرق داره  خواسته هاشون و مناسبات رفتاریشون اصلا ربطی به هم ندار ...

چی بگم والا 

من واقعا  تعجب میکنم خیلی برام عجیبه

عدلپروریستم  اسم واقعیم دریا عدالت وندی ❤مسیح و آرش❤
2728
نه ولی بخوام جدی نگاه کنم واقعا درک نمیکنم چرا اینجوری میگن

عزیزم ناراحت نشی از جهت فان گفتم گفتم الان دوستان میگن بزار زودتر من پست بزارم 😍😍

عزیزم اگر زنی توی زندگی زرنگ باشه چیزی به نام خودش میزنه که پشتوانه داشته باشه و در ضمن خانواده پدری ...

چرا اگه شوهر نباشه پدر؟

چرا همیشه ادم باید وابسته باشه؟

مگه خودش چشه که نمیتونه کار کنه؟

عزیزم اگر زنی توی زندگی زرنگ باشه چیزی به نام خودش میزنه که پشتوانه داشته باشه و در ضمن خانواده پدری ...

من خونه و ماشین ب اسممه ولی شوهرم موقعه دعواک میشه میگه میتونم ب راحتی طلاقت بدم😒نمیدونم فازش چیه 

اره توکل برخدا هرچی خدا میخواد همونه عزیزم‌نگران نباش انشاالله موفق باشی

ممنون عزیزم🌺

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
چرا اگه شوهر نباشه پدر؟ چرا همیشه ادم باید وابسته باشه؟ مگه خودش چشه که نمیتونه کار کنه؟

دوست خوبم این نظر شخصی منه نظر شما هم مورد احترامه😊

الان زنايي كه كار ميكنن  شوهراي بي غيرت دارن؟عجب😀حداقل ميخواي پز روپوستي بدي جوري پز بده خودت ...

من نگفتم غیرت ندارن، اصلا شما منظور من رو از غیرت نفهمیدی انگار 😏 من گفتم همسرم گفته اونقدر خدا بهم غیرت بده که نزارم بری سر کار،،، بزار واست ترجمه کنم ،،،یعنی: اومقدر خدا من رو توانمند و غیور و غیرتمند کنه که چشمم به نونی که تو بخوای در بیاری نباشه و اونقدر غیرتت خرجت کنم که نخوای روح و تنت رو خسته کنی برای کمک به امورات مالی خونه،،،))) عزیزم شما غیرت رو به محدود کردن زن میبینید؟ نه شوهرم غیرت رو به بها و ارزش دادن به زن میدونه،،، در ضمن در مورد پز رو پوستی کاملا شوخی کردم و نظرم به خودم مربوطه، یه چیز دیگه::: اینکه شما شاغلید و طرز فکرتون چیه اصلا وایم مهم نیست و ب من ربطی نداره،،،ریپ نز که حوصلت رو ندارم 😒😏

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی که حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه به دلشان مانده، لعنت به کرونا 😊

چون افکارشون تو 100 سال گذشته گیر کرده تازه زناشونم انقدر ساده ان و اوناهم افکازشون تو همون دوره مونده که میگن از رو دوست داشتنه و دوسمون دارن  و واسه همین اینطوری میگن و فکر میکنن بقیه بابت چشم داشت به نونی که زنشون درمیاره فقط اجازه میدن زنشون کار کنه ...

2706