2726

من ارشد دارم ولی بیکارم خرج بالاس شوهرم نمیذاره برم ارایشگری کنم از استخدامی هم کلا ناامید شدم چکار کنم به نظرتون؟شما چکار میکنین؟چطور وقت میگذرونین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همشم تقصیر خودمه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من لیسانس دارم از یه دانشگاه خیلی خوب دولتی‌ . اوایل ازدواج یه مدت ب خواست خودم رفتم سر کار.  اما روحیاتماصلا برای کار بیرون مناسب نیست.  دیگه نرفتم.‌و خیلی راضیم از این که کار بیرون نمیکنم

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...

من چندماه رفتم سرکار، البته کار غیرمرتبط و مزخرفی بود، بعد گفتم بشینم خونه برای دکترا بخونم و شاید یه کار بهتر. الآنم که باردارم و حالم خوب نیست نه درس نه کار نه خونه داری:/ کلا افتادم

ولی با این گرونی های وحشتناک، واقعا نیازه حداقل یه کار پاره وقت بکنم. شوهرم تا کارش بهتر شد و نی نی اومد دوباره تورم وحشتناک و وضع همون قبلی شد:/

2706