2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مغازه میوه فروشی خیلی کار سختیه اول باید ی مدت کار کنه تو میوه فروشی چون خراب میشن میوه ها ...بعدش چجور جنس بخری میدان بار ...من خودم با داداشم باز کردیم نتونستیم راه ببریم جمع کردیم😑

2728
چرا نتونستین؟؟ما تو میدون بار آشنا داریم

اول باید کلا جنست جور باشه بعدش بدونی چ چیزایی زود خراب میشن کمتر بیاری چ چیزایی فروشش بیشتره ...دیگ خرابی میوه زیاد داشتیم و بدون تجربه باز کردیم ...دونفر واسه در مغازه حداقلش لازمه ...ی نفر هم فقد برا میدان بار ...جنسی هم ک میخرین اول صب نباید بخری چون گرونه تو میدان و سودی نداره ....اگ شناس دارین و تجربه دارین بزنین ...اگ ندارین ی مدت در ی میوه فروشی کار کنه خیلی کار استرسیه 

کسی که میوه فروشی داره باید یه خانوم هنرمند هم کنارش داشته باشه ‌ مثلا اگه گوجه ها داره خراب میشه سریع رب درسا کنه. سبزی ها فروش نرفت سریع تمیز کنه و خورد کنه سبزی خورشت و اش ازش در بیاره بفروشه. ترشی و شور بلد باشه ‌. و ‌..

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...

به نظرم از کم شروع کنه اول و سعی کنه وانت و مغازه از خودش باشه تا درگیر هزینه های اضافی نشه از جای ارزون تهیه کنه و توی جای خوب بفروشه کم کم که کارش گرفت میتونه توسعه بده 

ان شاالله کارشون پرروزی باشه

🥰🥰😇😇😇

ببین مثلا بیست   سال پیش بابام اول مغازه باز کرد بعد ک دستش اومد دیگع انبار زد 

خرابی هم ممکنه باشه باید بدونی چی بیاری چقد بیاری اول قیمت پایین بده مشتری جذب شد یکم ببر بالا 

اگه پرستاری نمیرسی ...

برا شروع حتما باید سیزمینی خیار گوجه پیاز و کلم و فلفل اینا که مصرف روزانه همه هستش و ماندگاریشونم بالاست بیارید از هر کدوم ۲ جعبه یه جعبه‌....کم‌کم میوه فصل اضافن کنید 

کنارشم عرقیجات و خیارشور و ترشب ابنا جواب میده 

یه نفر تو‌میدون شناس لازم داریدهرروز یا دو روز یبار میوه و سبزی تازه بیاره 

همین کار سختی نیست فقط هرروز دوش و نظافت شهصی لازمه دبگه