2737
2734
عنوان

پریودی توی دوران شیردهی نامنظمه؟

154 بازدید | 28 پست

خانما لطفا جواب بدین.

من دخترم ۱۹ماهشه تازه دوماهه پریود شدم.الانم برا بار سوم وقتش گذشته ۲.۳ روز ولی نشدم. استرس گرفتم. 

چند جا خوندم توی شیردهی ممکنه نامنطم باشه. راسته؟شما چجوربودین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من چهل روز بعد زایمانم پریود شدم دیگ نشدم تا الان یازده ماهشه اما بیست روزه طول کشیده هی منتظرم خوب ...

منم همش استرسم تا عقب میافته. روش جلوگیریمون هم خوبه. ولی کاش یه راهی بود دیگه اصن باردار نمیشدم

2738

منم یکسال بعد زایمانم دوبار پریود شدم 

منظم بود اون دوبار

بعدش نشدم رفتم تست ناخواسته باردار شده بودم

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
من تازه شیر دهی شروع کردم .خدا کنه نشم فعلا! میگم دردشو چیکار میکنید؟ قرص اینا ک نمیشه خورد😒😒

درد ندارم اصن از وقتی بچه اوردم.منم تا ۱۸ماهگی نشدم.این دوبارم شدم ۳روز فقط پریود شدم با مقدار خیلی کم

منم نمیدونستم توهم حاملگی زده بودم رفتم آزمایش ، یه سری قرص جلوگیری خوردم هورمونها مو نابود کردم ، بعدش پریود شدم ماهی دوبارررر

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2706