2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به پرستار بچه با سن ۳۵ سال چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 51 پست

عزیزم تا جایی که میتونی اصلا پرستار نگیر خواهرانه بهت میگم من توی شغلی که قبلا داشتم بیشتر از ۱۰ مورد پای درد و دل کسانی نشستم که پرستار گرفتن و مشکل واسشون پیش اومده یکی معتاده یکی مشکل اخلاقی داره یکی دزده....مراکز نظارت زیادی روی گرفتن پرستار ندارن و اکثر پرستاران از ناچاری و بی پولی و نداشتن حمایت مالی به این شغل روی میارن و بیشترشون دچار آسیبهای اجتماعی هستن البته نه همه.که اون اقلیت که سالم هم هستن شناساییشون سخته.پس تا زمانی که مجبور نیستی اصلا بچه ات رو به فرد غریبه نسپار و شخص ناشناس تو خونه ات راه نده اگر هم واقعا مجبوری خیلی خیلی خیلی دقت کن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین تو نباید موقعیت خیانت رو فراهم کنی نباید زن جوون بیاری خونت ببین خیلییییییی خطرناکه ها اصن ن ...

باشه عزیزم 

الان من ی مشکل دارم 

اینکه این پرستار رو خواهرشوهرم معرفی کرده ۳۵ سالش 

بعد بهم گفت ادم خوب و مطمینیه مالا من اکه بخوام رد کنم باید یه چیزی بگم دیگ نمیتونم ک بگم بهاطر سنشه که نمیخوام 

شما نظرت چیه

زندگی را به کوک خود برقصان 🌸🤍
2731

عزیزم پرستار بچه من ۵۰ سالشه.

منم دوست داشتم جوون باشه که با حوصله باشه.

ولی از وقتی ایشون میان خودمم عاشقش شدم. با حوصله ست. مثل مامانم که برام لالایی میخوند برای پسرم لالایی میخونه. مهربونه. شعر زیاد بلده. پسرمم خیلی دوست داره. پسرمم دوسش داره.

چشم و دل سیره. بسیار هم تجربه کاری داره. 

به نظر من تحربه کاری مهم تره. و اینکه سر حال باشه و با حوصله. و خوب حرف بزنه.

باشه عزیزم  الان من ی مشکل دارم  اینکه این پرستار رو خواهرشوهرم معرفی کرده ۳۵ سالش  ...

الان هیشکی مطمئن نیس😐

اگه باهاش راحتی بگو یه سن بالا میخوام

اگه راحت نیسی بگو خودم یه پرستار پیدا کردم قبلا

الکی مثلا

بعد بگو نشد هنوز😐😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
باشه عزیزم  اخه مثلافک کن اقوام شوهر چند مورد معرفی کردن تو همین سن ۳۰-۳۵ سال  بعد من در ...

دلیلش بگو سن پایین بی حوصلن سرشون تو گوشی ‌. خیلی دقت نمیکنن . 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2738
عزیزم تا جایی که میتونی اصلا پرستار نگیر خواهرانه بهت میگم من توی شغلی که قبلا داشتم بیشتر از ۱۰ مور ...

عزیزم اخه من دوتا بچه دارم عزیزم و به خاطر شرایطم تصمیم گرفتم پرستار بگیرم 

ولی با تجربیات شما و دوستان مردد شدم 

اخه چیکار کنم با دوتا بچه 

اصلا به کارام نمیرسم 😔 

از تو خونه موندن بدم میاد ... دوسدارم اگه یه وقت خواستم برم بیرون با فراق خاطر برم نه اینکه هی به این و اون منت کنم بچمو دو ساعت نگه دارن 

اگر معرفی شده که خیلی خوبه. یعنی یه نفر میشناسه. البته حتما حتما دوربین  بزار

اره اتفاقا میخوام دوربین بذارم 

درسته معرفی شده ولی واقعا اعتماد کردنم سخت شده 

خودمم یکم مردد شد م 

به نظرم بگو من سن بالاتر میخوام چون تجربه کاری بیشتری دارن بچه اس ممکنه تو خونه شیطنت کنه غذا بپره تو گلوش و هزار داستان دیگه یکی باشه چند تا بچه بزرگ کرده باشه نترسه دست و پاشو گم نکنه.

تجربه ثابت کرده نباید زن جوون نامحرم رو وقتی نیستی آورد تو خونه، من واسه پسرم یه خانمی اومد شرایطش ب ...

ای خدا .... عجب ادمی بودا 

اون قصدش یه چیز دیگه بود نه پرستاری 

واقعا ادم میمونه 

عزیزم اخه من دوتا بچه دارم عزیزم و به خاطر شرایطم تصمیم گرفتم پرستار بگیرم  ولی با تجربیات شما ...

اگه شاغل نيستي اصلا اين كار رو نكن. الان تو اين اوضاع جايي نميشه رفت

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706