2733
2734
عزیزم منم گفتم روزی یک ملیون منظورمم این بود ک این امارم غلطه ک واقعا بیش از این حرفاست تو کوچه ما ...

اگه از اون روز روزی ۱ میلیون مرده بودن که الان بیشتر از ۸۰ روز گذشته و ما نباید وجود داشته باشیم😑

بیخود نبود استاد تو دانشگاه میگفت با این شرایط فقط باید همو حلال کنیم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از اون روز روی ۱ میلیون مرده بودن که الان بیشتر از ۸۰ روز گذشته و ما نباید وجود داشته باشیم😑

منم همیننو میگم دیگ

با این روندی ک‌مردم پیش گرفتن داغونمون میکنن

دندونمو کشیدم رفتم  ی بستنی بخرم

دیدم از بس مغازه شلوغه نصفشون تو کوچه صف کشیدن

همه بدون ماسک

گفتم جون خودتوت براتون مهم نیست ب درک

ماسکای بیصاحابتونو بزنید ما نمیریم حداقل

اقا ی دعوایی شد کل جمعیت متفرق شدن

ما هم بستنی نخورده برگشتیم

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
خیلی بیشتره خیلی خیلی بیشتر

دیگه واقعا جو ندین فوقش دو تا سه برابر که میگن.اگه خیلی زیاد بود که باید همه منقرض شده  باشیم  

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2728
عزیزم منم گفتم روزی یک ملیون منظورمم این بود ک این امارم غلطه ک واقعا بیش از این حرفاست تو کوچه ما ...

جا تا جا هم فرق داره . من هم شهری با ۷۰ هزار نفر جمعیت میشناسم که از اول تابستون تا حالا کلا ۱۰ نفر تلفات داشته یا خدارو شکر اطرافمون ( خودم تهرانم ) اگهی ترحیم خیلی زیادی ندیدم (هست ولی به نسبت به سالای پیش افزایش چندانی نداشته ) 

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
دیگه واقعا جو ندین فوقش دو تا سه برابر که میگن.اگه خیلی زیاد بود که باید همه منقرض شده  باشیم & ...

اتفاقا اگ جو بدن

بلخره همه بخودشون میان

چرا میگن خبری نیست ک خیال مردم راحت بشه

جا تا جا هم فرق داره . من هم شهری با ۶۰ هزار نفر جمعیت میشناسم که از اول تابستون تا حالا کلا ۱۰ نفر ...

والا چی بگم

کاش همه ماسک بزنن و رعایت کنن ح اقل امسال عید بگیریم😭

والا چی بگم کاش همه ماسک بزنن و رعایت کنن ح اقل امسال عید بگیریم😭

واقعا کاش رعایت کنن شرش کم شه از سرمون نزدیکه یه ساله زندگیه عادی نداریم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2738
اتفاقا اگ جو بدن بلخره همه بخودشون میان چرا میگن خبری نیست ک خیال مردم راحت بشه

کی گفته خبری نیس؟؟؟؟همه دارن خودشونو جرمیدن که نیاید بیرون.چیکار کنیم یه عده بی فکرن

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
اونهایی که میرند سرکار چی ؟ 

خب عزیز من بنظرت میشه همه چی رو تعطیل کرد؟؟؟اونا با ماسک و موارد بهداشتی اگه میرن احتمالش کم میشه خب ولی چرا مردم هجوم میبرن تو پاساژا و مغازه ها

این همه دارن میگن وضع خرابه و هر روز خیلیا دارن میمیرن.ولی چرا باز بعضیا رعایت نمیکنن .مهمونیا دوره ای و جشن تولد و... شون به راهه هنوز. اونوقت ماهایی که بخاطر این شرایط تو مهمونیاشون شرکت نمیکنیم بهمون میگن سرد بی اعتنا ،خانواده ندوست، دردمو به کی بگم آخه.ای خداااااا😔😔😔

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
کی گفته خبری نیس؟؟؟؟همه دارن خودشونو جرمیدن که نیاید بیرون.چیکار کنیم یه عده بی فکرن

تازگیا دارن جر میدن

قبلش همچین به فکر نبودن چرا عید جاده ها رو نبستن 

قبلش چرا مدارس باز شد

چرا تالارا رو باز کردن

چرا گفتن باشگاه ها باز کنن

من ی سالم قبل کرونا بحاطر بارداریم‌بازار نرفتم الان دوساله هیچی نخریدم

کار خوبو تو کردی عزیزم مطمئن باش.  امضاتم خیلی خوبه👍👍👍

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2706