2726
عنوان

تخت تاشو یا عادی؟

537 بازدید | 17 پست

بچه ها من نو عروس هستم و امکان اینکه باز خونمون رو عوض کنیم هست،ب نظرتون از این تخت تاشو هایی که تبدیل ب کاناپه میشن خوبه؟ دونفره.

ماندگاریشون چطوره؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاناپه اس که تبدیل به تخت میشه نه نخر بدردنمیخوره به عنوان کاناپه میتونی استفاده کنی

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2728

به نظرم از این تختهایی بگیر که تا می شه مثل کمد که ای فردا روزی جات بزرگتر شد کلا باز بزاری و هزینه ای که دادی هدر نره 

فقط دقت کن جای بالش و پتو داشته باشه

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
چرا نخرم؟از چ لحا خوب نیس

اول اینکه به قشنگی و کیفیت تخت نیست دوم اینکه یه حالت خشکی داره و زود هم خراب میشه چون نسبت به تختها بدنه اش ضعیفتره

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
به نظرم از این تختهایی بگیر که تا می شه مثل کمد که ای فردا روزی جات بزرگتر شد کلا باز بزاری و هزینه ...

اینا که سمت بالا جمع میشه منظورته ،دیواری ها؟اگ جا ب جا شدم میتونم با خودم ببرم؟

به نظرم از این تختهایی بگیر که تا می شه مثل کمد که ای فردا روزی جات بزرگتر شد کلا باز بزاری و هزینه ...

روزی هم که جهاز رو بردی و اگه مهمون داشتی درش رو باز بزار

و وقتی خودتون هستید و اگه زیاد فضا می گیره درش رو ببند اینطوری هر کسی اومد خونتون نمی ره روتخت بشینه وسایلش رو مثل مانتو و کیف و غیره بریز رو تخت 

کاناپه به عنوان مبل هم استفاده می شه 

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
2706