2733
2734
سلام.دوقلو هام دو ماهشون دیروز تموم شده خیلی نفخ دارن و باد شکم.اذیت میشن.خوابشون تیکه پارس.هر چی بگین کردم.الان یه جایی خوندم که شیرخشک نان باعث نفخ میشه ببلاک داده به بچه هاش خوب شدن. منم نان میدم به نظرتون تغییر بدم؟کارسازه؟
بهترین هدیه خدا به من ارمیا و ایلیا.پسرای گلم 25 اردیبهشت 93 چراغ خونه ام شدن خداجونم مواظبشون باش
آره عزیزم شیر خشک نفخش زیاده - منم کمکی به دخترم شیر خشک میدم - امروز بردمش دکتر یه شیر خشک مخصوص نوشت که پروتیین گاوی نداره و باعث میشه نفخش کمتر بشه - با دکتر شون مشورت کن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از داروخونه که پرسیدم گفت شیر آپتامین از همه به شیر مادر نزدیک تره.اما بازم بهتره با دکتر مشورت کنی. شاید با یه قطره ضد نفخ بهتر بشن
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
2731
خواهرم بچه شو برده دکتر برای نفخ یکی دو تا قطره داده. خیلی بهتر شده. اونم گاهی شیرخشک می خوره
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
یه شربت گیاهی شرکتی توعطاری هاهست، بروشورهم داره که راهنماییت میکنه من ازاون میدم نفخش روبگیره، یاکه دایمتین بده اینم خیلی خوبه
طراحی نصب وراه اندازی دوربینهای مداربسته باکمترین هزینه09376364198
2738
الوچه جون من نی نی ام نزدیک پنج ماهشه از اول شیر خشک کمکی میخورد و فقط دو ماه و نیم شیر منو خورد اما از همون بیست روزگی دکترش بهم گفت تو هر شیشه شیرش یک قطره روغن زیتون بنداز منم تا الان انداختم هر وقتم یبوست میشه پنج قطره میندازم تا حالا پنج یا شش بار دل درد شده اونم چون تو شیر خوردن حوابیده و نشده اروغشو بگیرم بهش کولیک پد دادم دو دقیقه ای خوب شده
خدایا هرچقدر هم می خواد طول بکشه من همیشه اینجا منتظرتم ایمان دارم که آرزوهامو برآورده میکنی
ممنونم از همه شما. از دیروز که واکسن دوماهگیشونو زدیم آروم شدن.لج نمیکنن و می خوابن.یا اگه بیدارن آروم تو جاشون هستن.بیرون روی شون هم خوبه پیچ و تابشون هم کم شده.یعنی به خاطر استامینوفنه؟
بهترین هدیه خدا به من ارمیا و ایلیا.پسرای گلم 25 اردیبهشت 93 چراغ خونه ام شدن خداجونم مواظبشون باش
الوچه جون من نی نی ام نزدیک پنج ماهشه از اول شیر خشک کمکی میخورد و فقط دو ماه و نیم شیر منو خورد اما ...

سلام تازه خوندم. دخترم نفخش زیاده و اذییت هس منم شیر ندارم کافی نیس ۲ماهشه چه شیری بدم و تو هر شیری میشه روغن انداخت

2706