2733
2734
عنوان

پیش یکی فال قهوه گرفتم بیاید بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 57 پست
جدی؟ من فکردم اسم و عدد این‌است 

نه اون طالع بینیه با ابجده ولی بپرسی سوره اشو میگه اما خب اسم مادر را میپرسه یکی از خانم های اینجا شماره اشو بهم داد

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
چه میدونم همه فن حریف شدن ولی بله با قرآن هم میگیرن بعضیا بلدن. کلا فال سرگرمی هست ولی بعضیاشون واقع ...

ببین ما کل خاله هام و دخترخاله هام پیش این گرفتن اسمش ماهی هست.ینی یجوری درست میگه هممون تو کف موندیم.من اصلا اعتقاد نداشتم میخندیدم به اینجیزا.ولی الان واقعا برام سواله که از کجا میدونن اینجیزارو.حتی من بهش نگفتم که متاهل هستم بعد گفت بارداری ناموفق داشتی!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ما کل خاله هام و دخترخاله هام پیش این گرفتن اسمش ماهی هست.ینی یجوری درست میگه هممون تو کف موندی ...

شماره اشو به منم بده کدوم شهری؟بینم نمیگه چیزایی که واسه من مهمه. و چقدر میگیره؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ببین ما کل خاله هام و دخترخاله هام پیش این گرفتن اسمش ماهی هست.ینی یجوری درست میگه هممون تو کف موندی ...

اسی یک اقاهه هست ذکر میده رایگانه بعد دوستم مشکل بارداری داشت سقط میکرد زنگش زد گفت تخم مرغ محلی شوهرت بخوره باورت میشه ۵ ماه بعدش باردار شد و سالم بدنیا اورد. خواستی تخم مرغ محلی امتحان کنید یا درخواست بده شماره اقاهه را بدم

2731
استارتر چه چیزی واسه خاله و فامیلات گفته که درست در اومده؟مثلا ازدواج و اینا را هم گفته؟

به خالم گفته بود یه شکستگی از ناحیه پا واسه یکی از نزدیکانت پیش میاد بعد شوهرش اونده از اتوبوس پیاده شه پاش پیچ خورده سه روز بعدش.باز به دخترخالم گفته بود یه پول گنده و مفتی دستت میاد که خودت هم تعجب میکنی بعد مشخص شد پدرشوهرش خدابیامرز سهام یه شکرتی رو داشته اینا اصلا نمیدونستن بعد فهمیدن نزدیک ۱۳۰ تومن به شوهرش رسید

و اینکه به دخترداییم هم گفته بود یه خاستگار میاد برات خیلی خوبه و منجر به ازدواج میشه دخترداییم نامزد کرد بااینکه ۳۵ سالشه و اصلا تو فکر ازدواج نبودم

شماره اشو به منم بده کدوم شهری؟بینم نمیگه چیزایی که واسه من مهمه. و چقدر میگیره؟

توی تلگرام پیام دادیم وویس فرستاد 

ولی مثلا ظهر پیام دادیم ساعتای ۸ و ۹ جواب داد زود جواب نداد همونلحظه

2738
توی تلگرام پیام دادیم وویس فرستاد  ولی مثلا ظهر پیام دادیم ساعتای ۸ و ۹ جواب داد زود جواب نداد ...

یعنی یک ویس میفرسته؟اگه سوال داشته باشیم چی؟

دقیقا اونم فال قهوه که همش از رو تفاله قهوس 

بخدا منم اعتقاد نداشتم ولی این از کجا میدونه من سقط کردمو استزس بارداری دارم؟! در صورتی که حتی نگفتم بهش متاهلم 

یعنی یک ویس میفرسته؟اگه سوال داشته باشیم چی؟

واسه من ۶ تا وویس فرستاد که کلا ۱۲ دقیقه بود بعد گفت تک نیتی هم بگو یه وویس هم برا اون فرستاد بعد گفت اگر سوال دیگه ای داری هم بگو که من دیگه سوالی نداشتم همه رو خودش گفت

توی تلگرام پیام دادیم وویس فرستاد  ولی مثلا ظهر پیام دادیم ساعتای ۸ و ۹ جواب داد زود جواب نداد ...

خب چقدر گرفت؟

2706