2726
عنوان

پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 56 پست
الان ک دیگه عقد کردی چطور میخوای بهم بزنی وقتی در کل ادم خوبی هست .از کجا معلوم خدا شمارو برای هدایت ...

یعنی به این امید که ممکنه هدایت شه کل ایندم بسپارم دستش؟میشه با شک و تردید زندگیو شروع کرد

آدم خوبی هس مهربونه سر به زیره خیلی چشام پاکه ولی نمیدونم چرا اینجوریه شاید تقصیر پدر مادرشه باید بهش یاد میدادن ولی وقتی من میگم دخترا به این جیزا نیاز دارن بازم نمیدونه من چی میگم یا اینکه عمدا بازم بی توجهه من بخاطر اینکه فکر میکردم خوبه قید همه تجملاتو زندگی ک همیشه مثل خیلیا ارزو داشتمو گذاشتم کنار اگه اینحوری از همه چیز بگذرم بنظر شما بعدا یجورایی حس خدد باختگی پیدا نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی به این امید که ممکنه هدایت شه کل ایندم بسپارم دستش؟میشه با شک و تردید زندگیو شروع کرد آدم خوبی ...

مهربونه چشم پاکه سر بزیر .اینا خودش اپشن های بزرگیه ک خیلیا ندارن .مگه دینداری غیر ازینه ؟زندگی و انتخاب شوهر کفش خریدن نیس ک الان خوشت نیاد پس بدی وقتی انتخابتو کردی با توکل ب خدا ادامه راه رو برو .من نمیدونم هنوز در مورد طلاق و عواقبش چیزی میدونی یا ن ولی زندگی برای یک دختر خیلی سختتر میشه بعد از کجا مطمعن هستید اون اقای نظامی بعد طلاق با شما ازدواج بکنه .خیلی عجیبه از این اطمینان شما .بهرحال چیزایی ک شما گفتی پیش پا افتاده زندگی خیلی پر فرازو نشیب تر ازین حرفاس .بازم تصمیم با خودتونه .من چیزی رو توصیه نمیکنم ولی ی مشاورم برید بد نیست .ان شاالله ک موفق باشید 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
خب چرا بااون ازدواج نکردی؟؟😶😶😶😶 الانم یه جور خیانت بهش فکر نکن

اون از همه خوب بود ولی حسی بهش نداشتم شایداگه تصمیم عاقلانه میگرفتم بعدا عشق بهش بوجود میومد ..نمیدونم..

همه سعیمو میکنم فکر نکنم نمیشه مدام رفتارشو با رفتار اون مقایسه میکنم

تازه رفتم ۱۹ سال

چرا تو سن کم شوهر میکنید اخه 😑😑😑

اوووووه تا ۳۰ سالگی میتونی لذت ببری از زندگیت. خوووب فکر کن.  اگه به دلت نمیشینه. اگه دلت باهاش نیست اگه خوب نیس الان تموم کنی بهتره گلم. بازم هرطور خودت صلاح میدونی.

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
چرا تو سن کم شوهر میکنید اخه 😑😑😑 اوووووه تا ۳۰ سالگی میتونی لذت ببری از زندگیت. خوووب فکر کن. &n ...

دقیقا خیلی زوده ولی منطقه ما اینجوریه دیروز یجا بودم برا خرید جهیزیه یکی از مادرم میپرسید دخترت چند سالشه چجوری تاااا این سن نگهش داشتی دخترا همه ۱۴ تا ۱۶ سال نامزد میکنن اینجا

دقیقا خیلی زوده ولی منطقه ما اینجوریه دیروز یجا بودم برا خرید جهیزیه یکی از مادرم میپرسید دخترت چند ...

خدا کمکتون کنه.  با این افکار ....

عزیزم بقیه رو ول کن. این زندگی خودته. خودت تصمیم درست بگیر. اگه ادم خوبیه برو جلو. اگه نیست تموم کن. انشالله خوشبخت باشی. محتاج دعام❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

از نظر اعتقادی تقصیر خودته شما که برات نماز و روزه مهمه از اول باید با ی ادمی ازدواج میکردی که چه شما بگی چه نگی این کار هارو انجام بده 

الان هم خودت رو داری اذییت میکنی هم اونو 

بعدم اینکه مواظب باش از اینجا مونده از اونجا رونده نشی 

شما اون اقا پسر رو چه قدر میشناسی؟از کجا مطمعنی بعد از بهم زدم خودش و خانوادش دبه درنیارن؟یا بعدا سرکوفت نزنه بهت؟

این مشکلاتی که گفتی هیچکدوم جدی نیستن به نظر من شما هوایی شدی عزیزم!

اره همش میخوام حرفی بزنم دلم نمیاد ..میگم اگه به هم بزنم چه حالی پیدا میکنه بین دوست و اشنا 

وااای دقیق تو شرایط قبلی من هستی

همش دلم میسوخت 

میگفتم بدون من چیکار باید بکنه

هیشکیو جز من نداره

البته شوهر من خیلی خیلی زیاد بهم خیانت کرد

باعث شد این حس دوس نداشتن تو من بوجود بیاد

اصلا هیچ حسی بهش نداشتم، ولی دلم نمی اومد باهاش نامهربونی کنم خیلی عذاب کشیدم خیلی بیش از حد

ولی جدا شدم بایکی بودم که واقعا حس قشنگی بهش داشتم بیشتر از چشام بهش اعتماد داشتم، زد پر و بالمو شکست، الان میگم شوهرم چقد خوب بود

2706