2733
2734
عنوان

پشیمونم

526 بازدید | 56 پست

خیلی دلم گرفته دوماهه عقد کردم ولی دو دلم نمیتونم با بعصی رفتارهای خونواده نامزدم کنار بیام خس میکنم بهم نمیخوریم همش نامزدمو با چند نفر که خواستگارم بودن مقایسه میکنم یه نظامی بود فامیل بودیم از بچگی دوستم داشت همش قربوت صدقم میرفت الانم ک عقد کردم حالش خیلی بده مدام مقایسه میکنم نامزدمو باهاش دست خودم نیست حس میکنم حس ترحم دارم واقعا نمیدونم چیکار کنم با خودم😔

الان ک کاری نمیتونی بکنی ولی قبلش میتونستی چشاتو باز کنی

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

حتی اگه شب عروسیت حس کردی اونی نیس که میخوای یه تاکسی بگیر برگرد. 

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حتی شب عروسیتم نخواستی برگرد

ادم باید چشاشد باز کنه موقع انتخاب

الان ک کاری نمیتونی بکنی ولی قبلش میتونستی چشاتو باز کنی

نذاشتن یه مدت صیغه باشیم منم همیشه بهش فکر میکردم و دوسش داشتم اما الان میگم کاش عاقلانه بعله میگفتم نه احساساتی حس میکنم این تفاوتا بعدا باعث جداییمون میشه

کاش به همین آسونی بود..

هست. شماها سختش میکنی. جدایی با بچه خوبه؟ یا تنها؟ 

بیخیال احساسات بشین خوب فک کن. خوبه خوب.  

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2706